1

Gotuj z Lokatką
Zdrowy deser bez cukru
5
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

Zajęcia ekologiczne

W Kwietniu w klasach młodszych odbywały się prelekcje na temat właściwej segregacji odpadów przeprowadzone przez wychowawców. Uczniowie otrzymali edukacyjne książeczki do kolorowania. " Co zrobić z odpadami?"

12

Kultywujemy tradycję sko

W naszej szkole kultywujemy tradycję SKO. Szkolna kasa Oszczędności działa od 1958 roku. Do SKO należeli nasi dziadkowie , rodzice a teraz my uczniowie. Opiekunami SKO były panie: Izabela Głowacz, Barbara Sak, Bożena Otrębska i Jolanta Gut.

11

Zaprosiliśmy pierwszaków do SKO

Jak co roku w dniu ślubowania pierwszoklasistów zaprosiliśmy ich w poczet członków Szkolnej Kasy Oszczędności. W tym szczególnym dla nich dniu przygotowaliśmy krótkie przedstawienie i obdarowaliśmy ich zakładkami i długopisami ufundowanymi przez bank PKO BP.

7

Prezentacje multimedialne

Na zajęciach Koła Informatycznego uczniowie wykonywali prezentacje multimedialne pod hasłem "SKO to jest to co nam się podoba ". Najciekawsze prace nagrodziliśmy zakładkami ufundowanymi przez bank PKO BP.

7

Zabawa karnawałowa

Co roku w naszej szkole odbywa się w czasie trwania karnawału zabawa taneczna. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w tej imprezie, przebierają się za różne postaci, uczestniczą w grach i konkursach przygotowywanych przez organizatorów. Zawsze jest wesoło.

11

SKO to jest to

Wszystkie informacje o działalności Szkolnej Kasie Oszczędności w szkole i o przedsięwzięciach Banku PKO BP znajdują się na gazetkach klasowych i szkolnych oraz w gablocie Szkolnej Kasy Oszczędności.

14

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 styczeń to zasłużone święta babci i dziadka. Tradycją w naszej szkole jest zapraszanie przez nauczycieli i uczniów klas młodszych babć i dziadków do szkoły z okazji ich święta. Frekwencja na tegorocznych spotkaniach była bardzo wysoka. Uczniowie prezentowali program artystyczny wypełniony r ...

8
1