1

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
0
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

"Kangur"

Dnia 16.03.2017 w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Kangur",cieszy się on wśród uczniów ogromną popularnością .

9

"Poznaję ciekawe zawody"

27 lutego w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć panią Sarę Karwat – FLORYSTKĘ z zawodu i z zamiłowania. Pani Sara przygotowała zajęcia warsztatowe dla uczniów z klasy 3a w ramach cyklicznych zajęć : "Poznaję ciekawe zawody".

3

„Jaworek 2017”

Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Jaworek 2017” już za nami. Uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem niezawodnych wychowawców przygotowali wspaniałe utwory pod hasłem” W zdrowym ciele- zdrowy duch” .

2

"Asy z pierwszej klasy"

13 marca klasa 1a brała udział w szkolnym konkursie wiedzy "Asy z pierwszej klasy".

0

„Życie bez przeceny”

09.03.2017r w Teatrze Sztuk odbył się I Wieczór Profilaktyczny dla Kobiet pod hasłem: „Życie bez przeceny”.

3

DZIEŃ KOBIET W KLASIE 2D

DZIEŃ KOBIET W KLASIE 2D Gospodarzami uroczystości, jak na ten dzień przystało, byli chłopcy. Przygotowali oni „zdrowe szaszłyki owocowo-warzywne” dla nauczycielek oraz swoich koleżanek z klasy.

0

„Amelka, Bóbr i Król na dachu”

14 marca 2017r. odbyła się wycieczka klas: 1a oraz 2d do Śląskiego Teatru Lalek i Aktora w Katowicach. Głównym celem wyjazdu był spektakl pt. „Amelka, Bóbr i Król na dachu”

0

„Kobietą być – piękno i zdrowie”

W ramach I Jaworznickiego Wieczoru Profilaktycznego dla Kobiet (09.03.2017r) odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Kobietą być – piękno i zdrowie”. W konkursie brały udział chętne dziewczynki wraz z mamami z klas 1 – 6, Szkoły Podstawowej nr 18.

2
1