1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób piłeczkę do gry w zośkę.
15
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

SZLACHETNA PACZKA

W okresie świątecznym przygotowaliśmy dla rodziny potrzebującej paczkę z artykułami żywnościowymi. W akcji uczestniczyli pracownicy i uczniowie naszej szkoły!

35

JARMARK W JAWORZNIE

W grudniu nasza szkoła uczestniczyła w Bożonarodzeniowym Jarmarku. Przygotowaliśmy stoisko na którym sprzedawaliśmy własnoręcznie wykonane przez uczniów stroiki, świeczki, kartki, choinka i inne ciekawe ozdoby świąteczne! ;)

11

KARTKI DLA OLIWKI

W naszej szkole bardzo chętnie spełniliśmy prośbę chorej na raka Oliwki, której marzeniem było otrzymanie największej ilości kartek na urodziny i wykonaliśmy dla niej kilkadziesiąt takich kartek z życzeniami!

26

GÓRA GROSZA

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji GÓRA GROSZA. My wiemy że '' Jeden grosz znaczy niewiele ale Góra Grosza jest największa na świecie''

16

LUBIMY SKO!

W klasach młodszych zorganizowaliśmy Konkurs plastyczny pod hasłem '' Lubimy SKO''. Najciekawsze prace umieściliśmy na gazetce szkolnej, a zwycięzców Konkursu nagrodziliśmy upominkami ufundowanymi przez Bank PKO BP :)

14

FESTIWAL PIOSENKI MISIOWEJ

W naszej szkole z okazji Dnia Misia zorganizowaliśmy Festiwal Piosenki Misiowej dla uczniów klas I-III. Misie opanowały naszą szkołę! Było bardzo miło! ;)

18

ARTYKUŁ W GAZECIE

W listopadzie w jaworznickiej gazecie i w internecie ukazał się artykuł promujący działalność SKO w naszej szkole '' Moc oszczędzania''

10

PAMIĘTAMY!

Z okazji święta Zmarłych uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców porządkowali groby nauczycieli i palili znicze...

11

KONKURS SKARBONKA

W październiku w klasach młodszych zorganizowaliśmy konkurs na najciekawszą skarbonkę. Zwycięzców konkursu nagrodzono na apelu szkolnym upominkami ufundowanymi przez bank PKO BP. :)

10
1