1


osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

Jesteśmy najlepsi !

Dnia 23.11.2015 roku chłopcy klas IV, V, VI reprezentowali naszą szkołę w zawodach mini piłki siatkowej organizowanych w MCKiS w Jaworznie.

3

II AKCJA ZBIERANIA ŻOŁĘDZI DLA CHORZOWSKIEGO ZOO

W październiku po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w zbiórce żołędzi dla mieszkańców chorzowskiego ZOO.

1

„DZIEŃ CHŁOPAKA”

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Oprócz tańców i wspólnych zabaw zorganizowane były ciekawe i śmieszne konkursy dla chłopców.

3

"ŚNIADANIE DAJE MOC”

„Wspólnie zjedzone śniadanie smakowało jak nigdy!”

7

Ja i moja kariera – konkurs plastyczny

Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego zorganizowało konkurs plastyczny pod tytułem „Ja i moja kariera”.

4

Apel SKO

28 października odbyła się w naszej szkole uroczystość podsumowująca działalność SKO za rok szkolny 2014/2015, na którą zaprosiliśmy panią Justynę Mistarz - pracownika Banku PKO BP w Jaworznie.

7

Bezpieczna droga

Dnia 29 września 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 18 w Jaworznie odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z komisarzem Tomaszem Obarskim – policjantem Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

10

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

25.09.2015 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki mnożenia.

5

Ślubowanie klas I

„ Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę się uczył w szkole jak kochać Ojczyznę, Jak dla niej pracować, kiedy urosnę. Będę się starał być dobrym kolegą, Swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Ślubujemy!”

4
1