1

Gotuj z Lokatką
Zdrowy deser bez cukru
5
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

WYCIECZKA DO WYDZIAŁU EKOLOGII.

8. 10. 2013 uczniowie z klasy 5a odwiedzili Wydział Ekologii i Ochrony środowiska w Jaworznie. Uczniowie poznali formy ochrony przyrody na terenie miasta. Zapoznawali się z planami nowych obszarów, które będą pod ochroną. Szczególnie zainteresowała ich mapka Ciężkowic. ;)

48

WIZYTA PRACOWNIKA BANKU W SZKOLE

W październiku przedstawiciel banku PKO odwiedził pierwszoklasistów zachęcając ich do oszczędzania w SKO i wręczając drobne upominki ufundowane przez bank! :)

15

APEL

W listopadzie odbył się uroczysty apel podsumowujący działalność SKO w roku szkolnym 2012/ 2013. na który zaproszono przedstawiciela banku. Wszystkim systematycznie oszczędzającym SKO- wiczom wręczono dyplomy i nagrody.

9

WYCIECZKA DO BANKU Klasa 5a

W październiku uczniowie z klasy 5a wybrali się na wycieczkę do Banku PKO BP w Jaworznie. Uczniom szczególnie podobała się maszynka do liczenia pieniędzy! ;)

13

WYCIECZKA DO BANKU Klasa 2b

We wrześniu SKO- wicze z klasy 2b odwiedzili Bank PKO BP w Jaworznie. Przedstawiciel banku oprowadził uczniów po banku i w bardzo ciekawy sposób opowiedział jak funkcjonuje bank. SKO- wicze byli bardzo zadowoleni! :)

9

Zbiórka makulatury

Zbiórka makulatury w naszej szkole trwa od kilku lat. Jej celem jest edukacja ekologiczna, kształtowanie pro- ekologicznych postaci wśród dzieci i młodzieży oraz zmian wzorców zachowań.

31

Zbiórka zakrętek

Nasza szkoła na początku roku szkolnego 2012/ 2013 brała udział w akcji " Zakrętki dla Arturka" zebrane zakrętki pomogą zakupić kamizelkę oscylacyjną dla chorego na mukowiscydozę dziecka.

23

Klub UNICEF

W ramach Klubu UNICEF przez cały rok szkolny propagowaliśmy akcje edukacyjne i pomocne na rzecz dzieci w krajach rozwijających się. Zorganizowaliśmy akcję na rzecz dzieci i przygotowaliśmy obchody dwóch międzynarodowych dni, które podkreśliły ważne kwestie społeczne.

11

SPRZĄTANIE ŚWIATA

We wrześniu nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. W tym roku uczniowie z klasy 6a i 5 pod opieką wychowawców porządkowali teren Żabnika. Zebraliśmy 8 worków śmieci. :)

22

APEL

We wrześniu odbył się apel dla klas l-lll. ''Bezpieczna droga'' Przedstawienie zasad bhp w szkole i działające organizacje, koła zainteresowań w tym roku SKO!! ;)

18
1