1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
2
Blog SKO

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze

Serdecznie witamy na naszym blogu Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze. Jesteśmy bardzo kameralną szkołą, która istnieje od 6 lat. Przygodę z SKO rozpoczęliśmy w grudniu 2018 roku. Można stwierdzić, że jesteśmy na etapie"raczkowania", ale wierzymy, że Wasze pozytywne opinie pozwolą nam przemierzać maratony tej wspaniałej przygody jaką jest nauka oszczędzania .

Zielona szkoła klas I-III w Pszczewie!

Uczyliśmy się robienia zakupów, szukania produktów, dokonywania wyborów, sprawdzania cen oraz przeliczania pieniędzy. Sprawdziliśmy co to jest reszta i w jaki sposób czytać paragon. Uczniowie zastanawiali się także nad problemem „czy potrzebna mi jest foliowa torba do spakowania moich zakupów?”. Zda ...

0

Europejski tydzień sportu!!!!

Europejski Tydzień Sportu przebiegł pod znakiem "biegania po zdrowie" oraz sportowej "rywalizacji". Zachęcamy wszystkich do takiej zdrowej aktywności !!!🏃‍♀️🏃‍♂️😀 Pamiętajcie, o różnych akcjach sportowych poprzez, które możemy pomagać potrzebującym!!!!!

2
1