1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
2
Blog SKO

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze

Serdecznie witamy na naszym blogu Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze. Jesteśmy bardzo kameralną szkołą, która istnieje od 6 lat. Przygodę z SKO rozpoczęliśmy w grudniu 2018 roku. Można stwierdzić, że jesteśmy na etapie"raczkowania", ale wierzymy, że Wasze pozytywne opinie pozwolą nam przemierzać maratony tej wspaniałej przygody jaką jest nauka oszczędzania .

Tajniki bankowości i nie tylko.

Chcąc wiedzieć jeszcze więcej z okazji Mikołajek zostaliśmy zaproszeni do samiuśkiego banku :) Pełni wiedzy teoretycznej mogliśmy ją wykorzystać w praktyce oraz poznać pracę Pani Kasi i Pani Magdy od innej strony. Znów czekały na nas upominki i nagrody za poprawnie rozwiązaną krzyżówkę. Ile my ...

9

Międzynarodowy Festiwal Młodego Widza ALE KINO

Podróż pociągiem do Poznania, świąteczne zakupy i udział w Międzynarodowym Festiwalu Młodego Widza ALE KINO stały się możliwe dzięki zaproszeniu, które zorganizował dla nas bank PKO BP S.A. Bardzo dziękujemy!

5

Czy w ogóle wiedzieliśmy czym jest SKO?

Niektórzy z nas wiedzieli, inni poszerzyli swoją wiedzę, dzięki odwiedzinom naszej Pani Opiekun SKO z Banku. Pani Kasia bardzo ciekawie przeprowadziła warsztat, dzięki któremu wiemy o wiele więcej :) Pod koniec warsztatów mieliśmy okazję wziąć udział w quizie, wygrani otrzymali nagrody, a świetnie ...

3
1