1 2 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
29
Blog SKO

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze

Serdecznie witamy na naszym blogu Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze. Jesteśmy bardzo kameralną szkołą, która istnieje od 6 lat. Przygodę z SKO rozpoczęliśmy w grudniu 2018 roku. Można stwierdzić, że jesteśmy na etapie"raczkowania", ale wierzymy, że Wasze pozytywne opinie pozwolą nam przemierzać maratony tej wspaniałej przygody jaką jest nauka oszczędzania .

Festyn SKO w ośrodku WOSIR

Klasa 3A bawiła się doskonale na Festynie SKO w ośrodku WOSIR w Drzonkowie. Konkurencje sportowe, okazja do jazdy konnej i inne atrakcje, dostarczyły uczniom wiele radości 😄🏃‍♂️🏃‍♀️🐴

0

Zielona szkoła klas I-III w Pszczewie!

Uczyliśmy się robienia zakupów, szukania produktów, dokonywania wyborów, sprawdzania cen oraz przeliczania pieniędzy. Sprawdziliśmy co to jest reszta i w jaki sposób czytać paragon. Uczniowie zastanawiali się także nad problemem „czy potrzebna mi jest foliowa torba do spakowania moich zakupów?”. Zda ...

0

Europejski tydzień sportu!!!!

Europejski Tydzień Sportu przebiegł pod znakiem "biegania po zdrowie" oraz sportowej "rywalizacji". Zachęcamy wszystkich do takiej zdrowej aktywności !!!🏃‍♀️🏃‍♂️😀 Pamiętajcie, o różnych akcjach sportowych poprzez, które możemy pomagać potrzebującym!!!!!

2

Wrześniowy festyn SKO

30.09.2019 podczas festynu w Drzonkowie najmłodsze klasy naszej szkoły bawiły się tak :)

1

Festyn SKO

4 czerwca był dla nas wyjątkowo szczęśliwym dniem. Podczas festynu zorganizowanego przez SKO czekało na nas wiele wspaniałych atrakcji. Zobaczcie sami :)

0

Segregacja odpadów z SKO

Klasa 6 a przypomniała sobie jak segregować śmieci razem z SKO

3

Oszczędzamy na wiosnę

Jak dobrze powitać wiosnę? Na przykład sadząc szczypiorek, tak jak klasa 4a, która zna już części roślin po angielsku.🌷☀️ Świetna zabawa i kolejna lekcja oszczędzania i nauki bycia gospodarzem w swoim domu :). Pozdrawiamy!

3

Ekologia z SKO

Klasy 4 a i 4 b działali dziś sprawnie pogłębiały swoją wiedzę na temat ekologicznego funkcjonowania na planecie Ziemia dzięki materiałom SKO

1

Walentynki

Tak obchodziliśmy Walentynki <3

3

Chrońmy drzewa z SKO

Klasy 1 a , 2 a i 3 a już wiedzą jak ważną kwestią jest ochrona drzew

0
1 2 następna ostatnia