1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

nasza trójeczka

nasza trójeczka

Witam wszystkich SKOwiczów. Przygoda "naszej trójeczki" z SKO rozpoczęła się całkiem niedawno, bo na początku roku szkolnego, ale już teraz mogę stwierdzić, że ta akcja to wspaniały pomysł. Mamy już wielu SKOwiczów i stale ich przybywa. Chętnie oszczędzają zarówno uczniowie młodszych jak i starszych klas. W planach mamy konkursy, wycieczki do oddziału banku, lekcje edukacyjne oraz inne ciekawe akcje. Zapraszam na naszego bloga, wpisujcie wasze spostrzeżenia i niecodzienne pomysły.

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW

Mamy to !!! W konkursie na najciekawszą skarbonkę i kartę kredytową wzięło udział wielu uczniów. Cztery dziewczynki pokonały całą resztę i wygrały zdobywając super nagrody za wykonanie super roboty. GRATULUJEMY całej czwórce i zachęcamy wszystkich SKO-wiczów do udziału w kolejnych konkursach.

9

WYCIECZKA DO BANKU PKO

Wycieczka do oddziału banku PKO sprawiała nam wiele przyjemności a poza tym wiele nauczyła. Pani dyrektor opowiadała o pracy banku w bardzo ciekawy sposób więc mam nadzieję, że wiele tych informacji zostanie nam na długo w pamięci i będziemy potrafili z nich korzystać w przyszłości.

1

wchodzcie na bloga

wchodzcie na bloga żeby wpisywać swoje pomysły . ja narazie mam pustke w głowie ale jak wpadne na pomysł to podziele się z wami

0

Nie Zwalniaj Kroku

Jest to rebus.

1

Nasze oszczędności w SKO

Odpowiedz w komentarzu na pytania dotyczące SKO

0

Mały quiz na temat SKO

Czytaj pytania rozwiązuj i pisz odpowiedzi w komentarzach...

2

ANDRZEJKI ZE STOISKIEM SKO

W tym roku "andrzejki" poszerzyliśmy o dodatkową atrakcję czyli o stoisko SKO. Można było sobie powróżyć z kostek, odczytać swoją przyszłość z kombinacji daty swoich urodzin i świetnie się bawić. Zobaczcie sami jak można się bawić!!!

2

SKO

W NASZEJ KLASIE KAŻDY MA SKO CZY WY TEZ???

1
1 2 następna ostatnia