1 2 następna ostatnia

Jakie sporty uprawiasz latem?
Aktywność fizyczna powinna być stałym punktem każdego dnia. Również w wakacje :-)
15
Blog SKO

nasza trójeczka

nasza trójeczka

Witam wszystkich SKOwiczów. Przygoda "naszej trójeczki" z SKO rozpoczęła się całkiem niedawno, bo na początku roku szkolnego, ale już teraz mogę stwierdzić, że ta akcja to wspaniały pomysł. Mamy już wielu SKOwiczów i stale ich przybywa. Chętnie oszczędzają zarówno uczniowie młodszych jak i starszych klas. W planach mamy konkursy, wycieczki do oddziału banku, lekcje edukacyjne oraz inne ciekawe akcje. Zapraszam na naszego bloga, wpisujcie wasze spostrzeżenia i niecodzienne pomysły.

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW

Mamy to !!! W konkursie na najciekawszą skarbonkę i kartę kredytową wzięło udział wielu uczniów. Cztery dziewczynki pokonały całą resztę i wygrały zdobywając super nagrody za wykonanie super roboty. GRATULUJEMY całej czwórce i zachęcamy wszystkich SKO-wiczów do udziału w kolejnych konkursach.

9

WYCIECZKA DO BANKU PKO

Wycieczka do oddziału banku PKO sprawiała nam wiele przyjemności a poza tym wiele nauczyła. Pani dyrektor opowiadała o pracy banku w bardzo ciekawy sposób więc mam nadzieję, że wiele tych informacji zostanie nam na długo w pamięci i będziemy potrafili z nich korzystać w przyszłości.

1

wchodzcie na bloga

wchodzcie na bloga żeby wpisywać swoje pomysły . ja narazie mam pustke w głowie ale jak wpadne na pomysł to podziele się z wami

0

Nie Zwalniaj Kroku

Jest to rebus.

1

Nasze oszczędności w SKO

Odpowiedz w komentarzu na pytania dotyczące SKO

0

Mały quiz na temat SKO

Czytaj pytania rozwiązuj i pisz odpowiedzi w komentarzach...

2

ANDRZEJKI ZE STOISKIEM SKO

W tym roku "andrzejki" poszerzyliśmy o dodatkową atrakcję czyli o stoisko SKO. Można było sobie powróżyć z kostek, odczytać swoją przyszłość z kombinacji daty swoich urodzin i świetnie się bawić. Zobaczcie sami jak można się bawić!!!

2

SKO

W NASZEJ KLASIE KAŻDY MA SKO CZY WY TEZ???

1
1 2 następna ostatnia