1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
9
Blog SKO

Nasza szkoła Paary

Nasza szkoła Paary

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Paarach. Działamy już od 8 lat. W naszej szkole oszczędzają wszyscy uczniowie, bo wiedzą, że warto. Na blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO. Zapraszamy do częstego oglądania, czytania oraz komentowania naszego bloga. Dziękujemy !

Sportowy piknik z SKO

W dniu 12 czerwca 2012 roku na boisku szkolnym odbył się wiosenny piknik z SKO. Wszyscy uczniowie mieli plastron z napisem SKO. Każdy mógł brać udział w następujących konkurencjach sportowych: biegi,wyścig z jajkiem, wyścigi w workach, przeciąganie liny, wyścig z kubkiem wody, rzuty kostką. Nagrody ...

19

Wyróżnienie I stopnia w regionie lubelskim :)

W konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności nasza malutka szkółka i nasze SKO zostało docenione przez Komisję Konkursową wyróżnieniem I stopnia. Ogromnie się cieszymy z tego wyróżnienia :))). To za ciężką naszą pracę. Szkoda tylko, że po raz ostatni, ponieważ Szkoła w Paarach został zlikwidowana. Opi ...

6

Quiz o SKO i PKO BP !

W dniu 6 czerwca 2012 roku dla klasy IV i VI przeprowadzono quiz o SKO i PKO BP. W quizie udział wzięło 9 uczniów. I miejsce zdobyła Oktawia Suraj uczennica klasy IV, II miejsce Szymon Wielgosz uczeń klasy IV i III miejsce zajęła Patrycja Soluch uczennica klasy IV. Nagrody pochodzą z pakietu otrzym ...

2

Zbiórka makulatury zakończona!

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy zbiórkę makulatury. Ostatnia partia w ilości 205 kg. została odstawiona do punktu skupu. Pieniądze przeznaczymy na piknik SKO w dniu 12 czerwca 2012 roku.

0

Wyjazdowy Dzień Dziecka :)

Młodsze dzieci w SKO oszczędzały i w dniu 1 czerwca 2012 roku do Bałtowa pojechały. To był najwspanialszy Dzień Dziecka.

2

Wycieczka w Pieniny:)

To była wspaniała wyprawa w góry.Trzy dni pobytu w Pieninach. Czas wypełniony zwiedzaniem i podziwianiem pięknego regionu. A było co zobaczyć.To tylko kilka zdjęć z naszego pobytu.

5

Systematyczność się opłaca:)

W dniach od 28.05.-30.05.2012 r. odbędzie się wycieczka szkolna w Pieniny dla uczniów klas starszych, natomiast wycieczka dla uczniów klas młodszych odbędzie się w dniu 01.06.2012 roku do Bałtowa. Cały rok systematycznego oszczędzania bardzo się opłacał. Teraz miły moment wypłaty. Warto było:)

1

ŚWIĘTO MAMY I TATY:)

W dniu 25 maja 2012 roku o godz.10,30 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Ojca. Były wiersze, piosenki, życzenia i kwiaty. Było pięknie, szkoda, że po raz ostatni.

3

Ważne wydarzenie

Członkowie SKO uczcili kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowali montaż słowno- muzyczny. Na tablicy zostały umieszczone plakaty, wydane przez PKO BP, przedstawiające to ważne wydarzenie w nowatorski sposób.

3

ZBIÓRKA ZŁOMU

W dniu 26 kwietnia 2012 roku odbyła się już po raz kolejny zbiórka złomu w naszej miejscowości.Wspólna akcja była możliwa dzięki zaangażowaniu się rodziców. Każdy z mieszkańców starał się wesprzeć naszą inicjatywę. Zebraliśmy 2100 zł. Całą sumę wpłaciliśmy na książeczkę SKO, z przeznaczeniem na dofi ...

5
1 2 3 następna ostatnia