1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

Motylki oszczędzają w SKO!

Motylki oszczędzają w SKO!

Jesteśmy małą szkołą położoną w przepięknym miejscu we wsi Krawczyki w województwie warmińsko - mazurskim. Placówka, choć jest niewielka, to SKO działa w niej prężnie. W ubiegłym roku szkolnym nowym opiekunem SKO została pani Mariola Maciejewska. W tym roku szkolnym postanowiliśmy opowiedzieć o naszych działaniach szerszemu gronu, w związku z tym powstał pomysł, aby założyć bloga SKO. Prowadzimy go my - siódmoklasistki: Laura, Wiktoria, Ala, Amelia i Kinga. Lajkujcje i oglądajcie! Pozdrawiamy!

Kiermasz świąteczny SKO

05.12.2018r. w Szkole Podstawowej im.Janusza Korczaka w Krawczykach odbył się Kiermasz świąteczny SKO.

2

Rozstrzygnięcie konkursów (I)

W naszej szkole regularnie są organizowane konkursy związane z SKO. Zwycięzcy zawsze otrzymują atrakcyjne nagrody. Niedawno zostały rozstrzygnięte pierwsze z konkursów.

5

Świąteczne warsztaty SKO

24 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach odbyły się warsztaty świąteczne, podczas których uczestnicy uczyli się wykonywać ozdoby świąteczne z wykorzystaniem techniki decoupage. Frekwencja dopisała, choć zajęcia zorganizowano w sobotę. Zrobiliśmy również kilka bom ...

9
1