1 2 następna ostatnia

15 lipca - Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego
To nieformalne święto obchodzone jest już od kilku lat.
6
Blog SKO

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Witamy Serdecznie i zapraszamy do blogowania razem z nami.

zakończenie roku szkolnego

26.06.2020r. nasi uczniowie zakończyli rok szkolny 2019/2020. I chociaż nie widzieli się ponad trzy miesiace to jednak przyjaźnie przetrwały ten trudny okres:)

2

konkurs

25.02.2020 nasi uczniowie wzięli udział w gminnym konkursie recytatorskim. Bawili się świetnie a jedna z uczennic otrzymała wyróżnienie. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

1

KONKURS

W dniu 22.01.2020 członkowie SKO mieli możliwość wziąć udział w Międzyszkolnym Jubileuszowym Turnieju z okazji 85 urodzin SKO. Uczniowie świetnie się bawili za co dziękujemy Dyrektorowi 1 Odziału PKO BP w Szprotawie:)

0

przygotowania

Członkowie SKO w klasie I-III zaczęli przygotowania do Święta Babci i dziadka. Życzymy im super zabawy:)

1

nagroda

Członkowie SKO w nagrodę za udział w akcji ,, Góra Grosza" udali się na zajęcia pływania na Żagańskim basenie ,, Arena".

3

Mikołajki

Przygotowania do Mikołajek w naszej szkole już trwają. Zapraszamy do wspólnej zabawy:)

4

wycieczka

Uczniowie starszych klas z naszej szkoły w Bukowinie Bobrzańskiej w ramach zajęć z wychowania fizycznego odbyli zajęcia na basenie Arena w Żaganiu.

3

Pierwsza pomoc

Dziś gościliśmy w naszej szkole pracowników Straży Pożarnej w Żaganiu. Strażacy zapoznali naszych uczniów z metodami pierwszej pomocy oraz zorganizowali próbny alarm przeciwpożarowy. Najlepiej wypadli przedszkolacy.

0

Wspieramy dzieci:)

Dziś zakończyła się w naszej szkole zbiórka pluszaków i przyborów szkolnych dla dzieci z oddziału onkologicznego we Wrocławiu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły w niej udział, członkom SKO w naszej szkole oraz organizatorce tej akcji p. Eli.

1
1 2 następna ostatnia