1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Mikołajek :)
8
Blog SKO

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Witamy Serdecznie i zapraszamy do blogowania razem z nami.

Mikołajki

Przygotowania do Mikołajek w naszej szkole już trwają. Zapraszamy do wspólnej zabawy:)

2

wycieczka

Uczniowie starszych klas z naszej szkoły w Bukowinie Bobrzańskiej w ramach zajęć z wychowania fizycznego odbyli zajęcia na basenie Arena w Żaganiu.

2

Pierwsza pomoc

Dziś gościliśmy w naszej szkole pracowników Straży Pożarnej w Żaganiu. Strażacy zapoznali naszych uczniów z metodami pierwszej pomocy oraz zorganizowali próbny alarm przeciwpożarowy. Najlepiej wypadli przedszkolacy.

0

Wspieramy dzieci:)

Dziś zakończyła się w naszej szkole zbiórka pluszaków i przyborów szkolnych dla dzieci z oddziału onkologicznego we Wrocławiu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły w niej udział, członkom SKO w naszej szkole oraz organizatorce tej akcji p. Eli.

1

zasady bezpieczeństwa

Dziś uczniowie klas I-III wraz z członkami SKO zapoznawali się z zasadami bezpieczeństwa drogowego w terenie

2

Promocja zdrowia:)

W naszej szkole wraz z członkami SKO promujemy zdrowie. W piątek mieliśmy spotkanie z panią pielęgniarką, która zachęcała nas do zdrowego trybu życia. Na koniec uczniowie klasy trzeciej pokazali młodszym uczniom jak prawidłowo myć zęby.

2

Dzień Niepodległości

Patriotyzm, Pamięć o Bohaterach, Szacunek tak w skrócie można opisać uczczenie 101 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej szkole.

0

konkurs

Dziś rozstrzygnięto konkurs na najbardziej kolorową żyrafkę Lokatkę. Wygrały uczennice klasy V. Gratulujemy:)

7

Powitanie SKO

25 października rozpoczęła się nasza współpraca z SKO. Jesteśmy wdzięczni panu dyrektorowi że pomógł nam rozpocząć przygodę z żyrafką Lokatką.

3
1