1 2 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Wróżby andrzejkowe w bezpiecznej odsłonie!
11
Blog SKO

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Witamy Serdecznie i zapraszamy do blogowania razem z nami.

Swięto SKO-wiczów:)

W naszej małej szkole w Bukowinie Bobrzańskiej obchodziliśmy dzień SKO- wicza. Podczas zabawy wyjaśnialiśmy dzieciom i rodzicom jakie możliwości daje oszczędzanie w szkolnym SKO. Było również powitanie nowych członków, a dla pozostałych dzieci wspaniała zabawa i konkursy, gdzie dzieci mogły wygra ...

3

Spotkanie

Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantką. Oczywiście byli tam również SKO-wicze. Na spotkaniu dzieci dowiedziały się o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze:). Bardzo serdecznie dziękujemy za cenne rady.

0

Koniec wakacji

Ucziowie wrócili do klas, z czego zadowolona jest również żyrafka Lokatka. Czekamy na nowych skowiczów

0

zakończenie roku szkolnego

26.06.2020r. nasi uczniowie zakończyli rok szkolny 2019/2020. I chociaż nie widzieli się ponad trzy miesiace to jednak przyjaźnie przetrwały ten trudny okres:)

2

konkurs

25.02.2020 nasi uczniowie wzięli udział w gminnym konkursie recytatorskim. Bawili się świetnie a jedna z uczennic otrzymała wyróżnienie. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

1

KONKURS

W dniu 22.01.2020 członkowie SKO mieli możliwość wziąć udział w Międzyszkolnym Jubileuszowym Turnieju z okazji 85 urodzin SKO. Uczniowie świetnie się bawili za co dziękujemy Dyrektorowi 1 Odziału PKO BP w Szprotawie:)

0

przygotowania

Członkowie SKO w klasie I-III zaczęli przygotowania do Święta Babci i dziadka. Życzymy im super zabawy:)

1

nagroda

Członkowie SKO w nagrodę za udział w akcji ,, Góra Grosza" udali się na zajęcia pływania na Żagańskim basenie ,, Arena".

3

Mikołajki

Przygotowania do Mikołajek w naszej szkole już trwają. Zapraszamy do wspólnej zabawy:)

4
1 2 następna ostatnia