1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Mała Szkoła w Bukowinie Bobrzańskiej

Witamy Serdecznie i zapraszamy do blogowania razem z nami.

brązowa oznaka:)

Dziękuje serdecznie p. Uli za zaufanie i współpracę.

1

Kuchnie swiata

Od dnia 19.03.2021 została zapoczątkowana w naszej szkole innowacja pedagogiczna pt ,, Poznam świat od kuchni”. Ma ona na celu poszerzenie wiedzy dzieci i zrozumienie bogactwa kulturowego świata. Sposobem na przekonanie dzieci do spróbowania czegoś, za czym nie przepadają będzie wspólne gotowanie. ...

1

Kino online

W dniu 25.02.2021 dzięki uprzejmości Banku PKO dzieci z naszej szkoły razem z żyrafką Lokatką miały możliwość obejrzeć film w Kino online pt: ,, Filonek bezogonek". na stronie festiwalu Ale Kino!. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie nas przez Centrum Sztuki Dziecka Ale Kino! z klasą. Dzi ...

0

Świeto pączka:)

Uczniowie naszej szkoły obchodzili tradycyjnie Tłusty Czwartek, ponieważ w tym dniu dla nikogo nie może zabraknąć domowych pączków, najlepiej w rozmaitych wariantach - z nadzieniem, polewą, posypką, z czekoladą .. Pycha

4

Klub Puchatka

19. 01.2021 dzieci z klasy pierwszej wzięły udział w czytaniu bajek o przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Kolorowały postacie z bajki i zapoznawały się z funkcjonowaniem biblioteki szkolnej. Zabawa była przednia :}

1

Swięto SKO-wiczów:)

W naszej małej szkole w Bukowinie Bobrzańskiej obchodziliśmy dzień SKO- wicza. Podczas zabawy wyjaśnialiśmy dzieciom i rodzicom jakie możliwości daje oszczędzanie w szkolnym SKO. Było również powitanie nowych członków, a dla pozostałych dzieci wspaniała zabawa i konkursy, gdzie dzieci mogły wygra ...

4

Spotkanie

Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantką. Oczywiście byli tam również SKO-wicze. Na spotkaniu dzieci dowiedziały się o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze:). Bardzo serdecznie dziękujemy za cenne rady.

0

Koniec wakacji

Ucziowie wrócili do klas, z czego zadowolona jest również żyrafka Lokatka. Czekamy na nowych skowiczów

0

zakończenie roku szkolnego

26.06.2020r. nasi uczniowie zakończyli rok szkolny 2019/2020. I chociaż nie widzieli się ponad trzy miesiace to jednak przyjaźnie przetrwały ten trudny okres:)

2

konkurs

25.02.2020 nasi uczniowie wzięli udział w gminnym konkursie recytatorskim. Bawili się świetnie a jedna z uczennic otrzymała wyróżnienie. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

1
1 2 3 następna ostatnia