1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SP Kryłów - SKO

SP Kryłów - SKO

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Zespole Szkół w Kryłowie. Szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej w dolinie rzeki Bug. Na blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga.

Tydzień dla Oszczędności

W klasach 0 - III opiekun SKO przeprowadziła zajęcia na temat korzyści z oszczędzania. Nasi najmłodsi uczniowie klasy 0 zostali nowymi członkami SKO. Otrzymali książeczki oszczędnościowe. Życzymy im wytrwałości w oszczędzaniu...

15

Wycieczka do lasu

Podczas wrześniowej wycieczki do lasu dzieci poznawały warstwową budowę lasu, występujące tam rośliny i zwierzęta. Pan Leśniczy opowiadał, jak długo las musi rosnąć... Mówił, że lasy są nadmiernie wycinane i zaśmiecane przez ludzi. Podczas krótkiego odpoczynku na leśnej polanie śpiewaliśmy znane pio ...

2

Na wakacje pojedziemy, gdy oszczędzać dziś będziemy!!!

Pod takim hasłem rozpoczęliśmy działalność SKO w naszej szkole. Na gazetce promującej oszczędzanie umieściliśmy również "Dobre rady dla oszczędzających"

1
1