1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
6
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

Pierwsze miejsce zajmuje…

Każdego roku Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy organizuje Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu oleśnickiego.

43

Oskarżony. Proszę wstać.

Zapewne znacie losy Zenka Wójcika, bohatera powieści Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy”. Jak jednoznacznie ocenić postać lektury, której postępowanie budzi kontrowersje? Z jednej strony rozumiemy jego decyzje i współczujemy mu. Z drugiej, nic przecież nie usprawiedliwia ucieczki z domu i kradzieży. O ...

4
1