1 2 3 następna ostatnia

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
2
Blog SKO

Katolicka Szkoła Podstawowa w Trzciance

Katolicka Szkoła Podstawowa w Trzciance

Zajęcia z żyrafą w Banku PKO

Klasa II wzięła udział 12.06 w fascynującej zabawie/ lekcji w banku dotyczącej zakładania firm, towarzyszyła im żyrafa. Urocza!

4

KOnkurs o oszczędzaniu wody i energii

Z okazji Dnia Ziemi pani Agnieszka Werte i Monika Grzywacz zorganizowały szkolny konkurs dla klas IV–VIII pt. "Dbam o Ziemię".

0

XVII Gminny Konkurs Matematyczny

We wtorek 23 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły: Tomasz Piduch z klasy IV, Piotr Henszke z klasy V, Mikołaj Miśkowski z klasy VIa, Wiktoria Sawińska z klasy VII i Ignacy Wojniusz z klasy VIII wzięli udział w XVII Gminnym Konkursie Matemmatyczny dla Szkół Podstawowych organizowanym przez Szkoł ...

0

Pierwsza pomoc - apteczki SKO

Dnia 18 kwietnia 2024 r. uczniowie z klasy II i IV mieli okazję uczestniczyć w zajęciach będących pokazem z zakresu pierwszej pomocy. Ratownik medyczny pan Szymon Henszke nauczył dzieci odpowiednich zachowań w razie wypadku, prawidłowego wezwania pomocy oraz wykonywania najprostszych czynności przed ...

0

Tydzień Ziemi - oszczędzanie energii

W dniach 15–19 kwietnia 2024 r. klasa III obchodziła Tydzień Ziemi. Pierwszego dnia pracowaliśmy w grupach i wykonywaliśmy plakaty dotyczące dbania o naszą planetę ze szczególnym uwzględnieniem oszczędzania wody, energii itp. oraz troski o to, by nie zaśmiecać Ziemi, segregować odpady i jej nie szko ...

0

konkurs matematyczny

W środę 17 kwietnia 2024 r Mikołaj Miśkowski z klasy VIa reprezentował naszą szkołę na XX Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Klas VI Szkół Podstawowych. Celem tych eliminacji jest upowszechnianie wiedzy matematycznej, rozwijanie zainteresowań uczniów, jak również danie im możliwości sprawdzenia ...

0

Tydzień matematyki

Marzec nazywany jest miesiącem matematyki: 9 marca uznawany jest za Święto Statystyki, 12 marca obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Matematyki, który z inicjatywy Stowarzyszenia Doskonalenia i Rozwoju 4improve został wpisany do kalendarza świąt nietypowych, a 14 marca to Światowe Święto Liczby Pi.

0

LIga Warcabowa w Białej

Dnia 12 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej w Białej odbył się ostatni, szósty turniej IV Międzyszkolnej Ligi Warcabowej Gminy Trzcianka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Zuzanna Bednarek, Zuzanna Maćkowiak, Michalina Mruk, Julian Ryder, Mikołaj Król, Szymon Gaweł, Hanna Sienkiewicz, Mateusz Cz ...

0

Liga Warcabowa

Dnia 6 lutego 2024 r. w naszej szkole odbył się piąty turniej IV edycji Międzyszkolnej Ligii Warcabowej Gminy Trzcianka w warcabach klasycznych. Do rozgrywek przystąpili uczestnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1, Szkołę Podstawową nr 2, Szkołę Podstawową w Białej, Szkołę Podstawową w Łomnicy, ...

0

Zbiórka na Schronisko

W styczniu 2024 r. w naszej szkole za sprawą Samorządu Uczniowskiego została zorganizowana zbiórka rzeczowa dla zwierząt ze schroniska w Jędrzejowie prowadzonego przez Fundację "Zawsze Razem" w Trzciance. Uczniowie mogli do specjalnie przygotowanych skrzynek w dwóch budynkach szkoły przynosić dary ...

0
1 2 3 następna ostatnia