1

Czy Test wiedzy SKO może być inspiracją do napisania wiersza?
Przeczytaj rymowankę i zgadnij, o której szkole mowa :-)
29
Blog SKO

holeSzKOświerklany

holeSzKOświerklany

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach. Nasza szkoła uczy ponad 400 uczniów, naszym patronem jest miejscowy artysta malarz. Realizujemy dużo projektów i programów, mamy wiele zajęć rozwijających nasze uzdolnienia, chętnie bierzemy udział w różnorodnych konkursach, lubimy podejmować działania z własnej inicjatywy i co najważniejsze oszczędzać:) W naszej szkole SKO działa już ponad 20 lat!

Rodzina pieniążków ...

... propozycja na rodzinny wieczór

6

Jak działają banki?

... zdalna lekcja dla klas 1

0

Nasz szkolny Fb promuje naszego bloga:

O akcji #zostańwdomu możemy dowiedzieć się również z naszego szkolnego Fb..

0

..#zostańwdomu ciąg dalszy

Może krzyżówka, a może rebus... Zachęcamy do rozwiązywania zwłaszcza naszych najmłodszych :)

2

"DRUGIE ŻYCIE" STAREJ RZECZY

Nasi SKOwicze coś o tym wiedzą a akcja wielkanocna miała ruszyć już dziś :( ... Ale nie traćmy nadziei i wykorzystajmy na przygotowanie obecny czas spędzany w domu :)

2

Publikacje na czas #zostańwdomu

Czy czytałeś je wszystkie? „Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki, czyli dziecięcy przewodnik po świecie pieniędzy” „Kuba Pieniążek oszczędza na wielką podróż. Zacznij przygodę z oszczędzaniem” „Pięć sposobów na ekooszczędzanie z SKO – przewodnik dla dzieci i rodziców" "Apetyt na zdro ...

1

Nowe SKOwiczki

Ostatnio tyle zamieszania i przyzwyczajania do nowej rzeczywistości..A my chcemy pochwalić się nowymi SKOwiczkami..dziewczyny jeszcze raz-WITAMY W NASZYM GRONIE!

3

Zdrowie jest najważniejsze..

... Posłuchajcie bajki

1
1