1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

holeSzKOświerklany

holeSzKOświerklany

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach. Nasza szkoła uczy ponad 400 uczniów, naszym patronem jest miejscowy artysta malarz. Realizujemy dużo projektów i programów, mamy wiele zajęć rozwijających nasze uzdolnienia, chętnie bierzemy udział w różnorodnych konkursach, lubimy podejmować działania z własnej inicjatywy i co najważniejsze oszczędzać:) W naszej szkole SKO działa już ponad 20 lat!

1a czyta z Lokatką

o bezpieczeństwie w sieci

0

DBI

lekcje w klasach

25

Xenowianin Xorg

Zrozumieć hejt

1

Tradycyjny pączek

w Tłusty Czwartek

0

Dzień Bezpiecznego Internetu ..cd..

Dla obecnych w szkole powstała gazetka z ważnymi informacjami dotyczącymi sieci, uczący się zdalnie teraz mają możliwość zapoznać się z nią dzięki blogowi i wychowawcom:)

1

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dziś przypada, ale w naszej szkole na pewno co najmniej przez cały tydzień, będą odbywały się pogadanki podczas zajęć: lekcje wychowawcze, dyskusje, prezentacje....dotyczące bezpieczeństwa w sieci!

1
1