1 2 następna ostatnia

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
14
Blog SKO

holeSzKOświerklany

holeSzKOświerklany

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach. Nasza szkoła uczy ponad 400 uczniów, naszym patronem jest miejscowy artysta malarz. Realizujemy dużo projektów i programów, mamy wiele zajęć rozwijających nasze uzdolnienia, chętnie bierzemy udział w różnorodnych konkursach, lubimy podejmować działania z własnej inicjatywy i co najważniejsze oszczędzać:) W naszej szkole SKO działa już ponad 20 lat!

44 lalki = 1020zł = 102 szczepionki...

.... w tym nasz François na ratunek 3 niemowlakom

3

Konkurs "Świąteczna ozdoba promująca SKO"...

...ze styropianowej choinki lub bombki ofiarowanej przez SKO każda klasa miała wykonać ozdobę, która kojarzy się ze sztandarowymi ideami Szkolnej Kasy Oszczędności- oszczędzaniem lub ekologią (surowce wtórne). Po wyłonieniu laureatów konkursu każda klasa mogła wycenić swoją ozdobę, wystawić i sprzed ...

4

"Cała Armia" Misiów SKO ;)...

...zakupiona przez Opiekunki SKO z nagrody, którą szkoła otrzymała w Konkursie dla SKO edycja 2015/2016 w ramach promocji naszej SKO wśród uczniów.

2

Giełda przyjaznej wymiany...

...Czyli bezgotówkowe nabywanie nowych rzeczy:)

0

Niesamowita lekcja przedsiębiorczości...

...pod okiem Pań Dyrektor I Oddziału Banku PKO w Rybniku

0

Świąteczny Sezam

Za nami kolejny, już siódmy kiermasz "Świąteczny SEZAM". Wszystkim- rodzicom, uczniom, nauczycielom składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wielkie serce włożone w przygotowanie kiermaszu. Było tyle pyszności, świątecznych gadżetów bardzo często własnoręcznie przygotowanych, że jak co ...

0

W świecie przedsiębiorczości....

...Czyli lekcja z opiekunem SKO w klasie 5b

3

2 miejsce Patrycji...

....Czyli nasza laureatka konkursu: Zaprojektuj grafikę na T-shirt

5

My już po wigilijce...

...zespół SKO poświętował już dziś łamiąc się opłatkiem, dając sobie prezenty i częstując się smakołykami :)))))) Nasze dziewczyny zostały odznaczone medalami za dotychczasową działalność w zespole SKO..medale smaczne, czekoladowe, świąteczne ;)

1

Już 22 grudnia...

...zaprezentujemy nasze produkty przygotowywane od kilku tygodni na Świąteczny Sezam:)

2
1 2 następna ostatnia