1

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
9
Blog SKO

holeSzKOświerklany

holeSzKOświerklany

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach. Nasza szkoła uczy ponad 400 uczniów, naszym patronem jest miejscowy artysta malarz. Realizujemy dużo projektów i programów, mamy wiele zajęć rozwijających nasze uzdolnienia, chętnie bierzemy udział w różnorodnych konkursach, lubimy podejmować działania z własnej inicjatywy i co najważniejsze oszczędzać:) W naszej szkole SKO działa już ponad 20 lat!

Gazetka o historii SKO i przedsiębiorczości ...

W ramach świętowania urodzin NASZEJ SKO stworzyliśmy gazetkę wpominającą kilka istotnych informacji dotyczących przeszłości SKO i czasów obecnych ;) uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nią podczas rozdawania upominków od SKO a przez najbliższe tygodnie w kąciku SKO.

1

Kolejka nie miała końca;)

Jubilatka dzieliła zeszytami,blokami,długopisami,odblaskami i kalendarzami swoich SKOwiczów i potencjalnych członków SKO A uśmiechy z twarzyczek najmłodszych nie znikały:)

3

Dla 85 latki...

Sto lat, Sto lat niech żyje, żyje nam :)

6

Historia przedsiębiorczych działań naszych uczniów w SKO...

A w niej wiele regularnych ale i ciągle jakieś nowości :)

0

Historia świętowania urodzin SKO sprzed 5 lat...

...narazie wspominaliśmy z uczniami i nauczycielami 80 urodziny SKO ale szykujemy naszej jubileuszowej Solenizantce kolejną wielką urodzinową imprezę :)

0

Rady 3b o tym...

jak bezpiecznie i zdrowo spędzić czas ferii

7

O bezpieczeństwie słów kilka

Czyli spotkanie Policjanta z pierwszakami

3

Razem możemy wszystko...

W nowym, 2020 roku, życzymy wszystkim SKOwiczom, opiekunom i miłośnikom SKO wszelkiej pomyślności, szalonych pomysłów i dużo energii :) A wracając do tytułu wpisu, chcemy podzielić się naszą radością na początku nowego roku - otrzymaliśmy podziękowanie od organizatorów Charytatywnego Bazarku - zoba ...

1
1