1 2 następna ostatnia

Zagadka Lokatki
Czy znasz prawidłową odpowiedź?
9
Blog SKO

SKO SP RUDKI: WITAJCIE NA NASZYM BLOGU!!!

SKO SP RUDKI: WITAJCIE NA NASZYM BLOGU!!!

Witajcie!!! Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Rudkach jest położona w w niezwykle malowniczej scenerii - centrum Gór Świętokrzyskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Góry Chełmowej słynącej z rezerwatu modrzewia polskiego i ... mrówek! Nasza Szkolna Kasa Oszczędności SKO SP RUDKI działa już od dwóch lat i dołączają do niej kolejni członkowie! Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i lajkowania wpisów!!!

WSPIERAMY WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2020

Nasi uczniowie ponownie wzięli udział w akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 12 członków Szkolnego Koła Wolontariatu prowadziło zbiórkę pod opieką nauczycieli. W tym roku udało nam się uzbierać 9533.08 zł :):):) Wsparcie organizacyjne zapewniła jak zawsze - pani Iwona Zarosa (opiekun SKO SP RU ...

2

KONKURS NA NAZWĘ SKLEPIKU SZKOLNEGO

W listopadzie 2019 r. odbył się szkolny konkurs na nazwę sklepiku szkolnego. Jury składające się z przedstawicieli nauczycieli i uczniów zdecydowało, iż nasz sklepik będzie się nazywał "Pod gorącym paluchem".

0

DZIEŃ OSZCZĘDNOŚCI I KIERMASZ Z SKO SP RUDKI

Z okazji Światowego Dnia Oszczędności (obchodzonego 31 października) oraz szkolnego dnia kolorowej koszulki, SKO SP RUDKI i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Rudkach zorganizowali kolejny słodki kiermasz :)

4

PIERWSZY TEGOROCZNY KIERMASZ CIASTECZKOWY

Kiermasz ciasteczkowy zorganizowany we współpracy ze Szkolnym Klubem Europejskim miał na celu promocję nauki języków obcych i przedsiębiorczości wśród uczniów.

4

Zaczynamy rok szkolny 2019/2020

Przyjęcie nowych członków SKO SP RUDKI

2

SKO SP RUDKI: EKOLOGIA I OSZCZĘDZANIE

Jak promować ekologię i jak oszczędzać materiały?

1

SKO SP RUDKI: CO WIEMY O PRACY?

Praca, zawody, wolontariat...

0

SKO SP RUDKI: SZKOLNY SKLEPIK

Akcje szkolnego sklepiku.

0

SKO SP RUDKI: LEKCJA Z PRACOWNICAMI PKO BP

Rozmawiamy o roli pieniążków.

0
1 2 następna ostatnia