1 2 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
29
Blog SKO

SKO SP RUDKI: WITAJCIE NA NASZYM BLOGU!!!

SKO SP RUDKI: WITAJCIE NA NASZYM BLOGU!!!

Witajcie!!! Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Rudkach jest położona w w niezwykle malowniczej scenerii - centrum Gór Świętokrzyskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Góry Chełmowej słynącej z rezerwatu modrzewia polskiego i ... mrówek! Nasza Szkolna Kasa Oszczędności SKO SP RUDKI działa już od trzech lat i dołączają do niej kolejni członkowie! Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i lajkowania wpisów!!!

KONKURS NA ARANŻACJĘ STREFY RELAKSU

W listopadzie 2019 r. odbył się konkurs na aranżację strefy relaksu we współpracy Samorządu Uczniowskiego ze Sklepikiem Szkolnym. W kwietniu 2020 r. projekt został zrealizowany i kącik relaksacyjny czeka na uczniów :)

6

Z matematyką za pan brat...

W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie wzięli udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia i Międzynarodowym Konkursie "Kangurek Matematyczny", aby rozwijać swoje umiejętności i zdolności matematyczne :)

1

AKCJA CHARYTATYWNA "DLA ANTOSIA"

Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wsparli akcję na rzecz chorego chłopca, podopiecznego fundacji “Dorośli Dzieciom” w Starachowicach i zebrali kwotę 658 zł.

1

AKCJA CHARYTATYWNA "GÓRA GROSZA"

W dniach od 25.11.2019 do 2.01.2020 członkowie Szkolonego Koła Wolontariatu włączyli się w XX edycję "Góry Grosza”. W tym roku było to 6326 monet, co stanowiło 409,05 zł.

2

WSPIERAMY WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2020

Nasi uczniowie ponownie wzięli udział w akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 12 członków Szkolnego Koła Wolontariatu prowadziło zbiórkę pod opieką nauczycieli. W tym roku udało nam się uzbierać 9533.08 zł :):):) Wsparcie organizacyjne zapewniła jak zawsze - pani Iwona Zarosa (opiekun SKO SP RU ...

2

KONKURS NA NAZWĘ SKLEPIKU SZKOLNEGO

W listopadzie 2019 r. odbył się szkolny konkurs na nazwę sklepiku szkolnego we współpracy ze świetlicą szkolną. Jury składające się z przedstawicieli nauczycieli i uczniów zdecydowało, iż nasz sklepik będzie się nazywał "Pod gorącym paluchem".

1

DZIEŃ OSZCZĘDNOŚCI I KIERMASZ Z SKO SP RUDKI

Z okazji Światowego Dnia Oszczędności (obchodzonego 31 października) oraz szkolnego dnia kolorowej koszulki, SKO SP RUDKI i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Rudkach zorganizowali kolejny słodki kiermasz :)

4

PIERWSZY TEGOROCZNY KIERMASZ CIASTECZKOWY

Kiermasz ciasteczkowy zorganizowany we współpracy ze Szkolnym Klubem Europejskim miał na celu promocję nauki języków obcych i przedsiębiorczości wśród uczniów.

4

Zaczynamy rok szkolny 2019/2020

Przyjęcie nowych członków SKO SP RUDKI

2
1 2 następna ostatnia