1 2 3 następna ostatnia

Nowość: Rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej!
Test To ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa 😊
66
Blog SKO

SKO SP RUDKI: WITAJCIE NA NASZYM BLOGU!!!

SKO SP RUDKI: WITAJCIE NA NASZYM BLOGU!!!

Witajcie!!! Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Rudkach jest położona w w niezwykle malowniczej scenerii - centrum Gór Świętokrzyskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Góry Chełmowej słynącej z rezerwatu modrzewia polskiego i ... mrówek! Nasza Szkolna Kasa Oszczędności SKO SP RUDKI działa już od trzech lat i dołączają do niej kolejni członkowie! Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i lajkowania wpisów!!!

XXXII FINAŁ WOŚP - 28 STYCZNIA 2024

28 stycznia nasi wolontariusze z klasy VIII wzięli udział w tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie kwestowali w Rudkach, Nowej Słupi i Chybicach, a po południu także w Zespole Szkół w Rudkach podczas niedzielnej imprezy zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu ...

0

DYSKOTEKA CHOINKOWA 2024

Tegoroczna dyskoteka choinkowa odbyła się 27 stycznia. Na dyskotece młodsi i starsi uczniowie bawili się przy znanych i lubianych utworach, a także zabawach muzycznych i towarzyskich.

0

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. W te właśnie dni wnuczęta mogą podziękować swoim dziadkom za wszystko, co dla nich zrobili na swój własny, wyjątkowy sposób. Za opiekę, za troskę, za wspólną zabawę i za przekazaną wiedzę.

0

ZIMOWA WYCIECZKA KLASY 0,I, III DO BAŁTOWA

Spotkanie z Mikołajem w jego baśniowym świecie. Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie to miejsce pełne magii, świat jak z bajki, a wszystko to dzięki tysięcy święcących lampeczek. Tu każdy może oddać się wspólnej zabawie z uroczymi skrzatami. W chacie Świętego Mikołaja spełniają się marzenia każdego z ...

0

A ŚWIATŁOŚĆ W CIEMNOŚCI ŚWIECI... - JASEŁKA, WIGILIA 2023

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 0, I-III i IV -VIII wzięli udział w spotkaniach wigilijnych z wychowawcami oraz w szkolnych Jasełkach. Zebrani podzielili się opłatkiem i zasiedli do stołu zastawionego tradycyjnymi potrawami wigilijnymi i słodkimi przysmakami.

0

DEKORUJEMY CHOINKĘ W RUDKACH

Zgodnie z miejscową tradycją, nasi najmłodsi uczniowie pomogli udekorować świąteczną choinkę w centrum Rudek.

1

SZKOLNE MIKOŁAJKI 2023

Z okazji dnia św. Mikołaja nasi uczniowie wymieniają się podarunkami. Zgodnie ze szkolną tradycją odwiedza ich także Mikołaj - tym razem w towarzystwie uroczych Mikołajek.

1

MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA DZIECI DO PARKU LEGEND W NOWEJ SŁUPI

5 grudnia grupa ponad 60 najmłodszych uczniów SP Rudki wzięła udział w mikołajkowej wycieczce do Parku Legend w Nowej Słupi.

0

ZABAWA ANDRZEJKOWA

30 listopada 2023 r. nasi młodsi uczniowie z kl. 0 a, 0 b, I, II i III świętowali andrzejki. Impreza została poprowadzona przez Wychowawców, a także Opiekunów, Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Dzieci bawiły się przy wspólnym tańcu i andrzejkowych wróżbach.

0

105 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, DZIEŃ PATRONA I ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Uczniowie klasy pierwszej aktywnie włączyli się w program artystyczny z okazji Święta Niepodległości. Recytowali wiersze i śpiewali piosenki o tematyce szkolnej i patriotycznej. Po części artystycznej nadszedł najważniejszy moment dla Pierwszaków- Ślubowanie i Pasowanie na ucznia. Z dumą powtarzali ...

2
1 2 3 następna ostatnia