1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

BEZPIECZNE WAKACJE

BĘDĄC NA WAKACJACH PRZESTRZEGAMY ZASAD:

0

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek 24 czerwca o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim uroczyście zakończono rok szkolny 2015/2016.

0

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Dnia 5 czerwca 2016 roku nasza szkoła już kolejny raz otworzyła swoje podwoje dla całej lokalnej społeczności.

0

DZIEŃ STRAŻAKA

W poniedziałek 30 maja na zaproszenie Pani Gosi Nogi - wych. kl.III - naszą szkołę odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabownie Wielkim.

0

3 MAJA

Majowe święto dla wszystkich Polaków jest dniem szczególnym. Dzień 3 maja ustanowiono świętem narodowym w dowód pamięci o przodkach, którzy pragnęli ocalić kraj przed upadkiem.

0

DZIEŃ ZIEMI

Jak co roku 22.04.2016r obchodziliśmy DZIEŃ ZIEMI. Hasło tegorocznych obchodów to: Palący problem - niska emisja.

0

WOJEWÓDZKI KONKURS O BEZPIECZEŃSTWIE

26 kwietnia 2016 roku trzy uczennice z naszej szkoły: Maja Pluta, Katarzyna Tomczuk i Julia Burdek wraz z opiekunką Bożeną Choła-Boruszkowską udały się do Wrocławia aby tam wziąć udział w VIII/XII Dolnośląskim Konkursie Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć”

0
1