1 2 następna ostatnia

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
0
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

LEKCJE SKO

Lekcje SKO - uczymy sie co to jest oszczedzanie i jak mozna oszczędzać juz w wieku szkolnym.

3

MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA

Już dziewiąty rok zorganizowaliśmy wspólnie z Fundacją Studio Wschód i TVP Polonia, akcję ratowania polskich cmentarzy, niszczejących za wschodnią granicą - MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA.

0

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

27 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły udali się do Wrocławia aby tam wziąć udział w XIV Konkursie Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” .Kultura bezpieczeństwa podmiotów fizycznych i prawnych a zrównoważony rozwój w wymiarze lokalnym. Honorowy Patronat Małżo ...

0

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMOETENCJI TRZECIOKLASISTY

W czwartek 26 kwietnia 2018 roku Nasi trzecioklasiści przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty zorganizowanego przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

0

3 MAJA

Dnia 25 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

0

WIELKA ZBORKA KSIĄŻEK

Nasza szkoła przystąpiła do akcji „Wielkiej zbiórki książek" organizowanej przez fundację Zaczytani.org. Misją Fundacji jest wsparcie dzieci, młodzieży oraz dorosłych przebywających w szpitalach oraz promowanie czytelnictwa.

0

DZIEŃ ZIEMI

W poniedziałek 23 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Ziemi.

0

DBAMY O SWOJĄ MIEJSCOWOŚĆ

" Przyroda nie zna nagrody ni kary, zna tylko konsekwencje..."

0

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

7 kwietnia 2018 obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na aktualną problematykę z zakresu zdrowia publicznego. Pojawia się coraz więcej badań, które dowodzą, że prawidłowe odżywianie nie tylko sprzyja dobrej dyspozycji do nauki i pracy, ale ma też wpływ na pop ...

0

PTASIA STOŁÓWKA – KARMNIK DLA PTAKÓW

Uczniowie klasy II w miesiącach lutym i marcu realizowali projekt edukacyjny pt. „Ptasia stołówka – karmnik dla ptaków”.

0
1 2 następna ostatnia