1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
40
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

NAGRODY DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH SKO-wiczów

Na koniec roku nagrody otrzymali najaktywniejsi SKO-wicze

1

PROJEKT KARTY BANKOMATOWEJ

Uczniowie projektowali własne wzory kart do bankomatu.

1

LEKCJE SKO

W trakcie roku szkolnego odbyło się kilka lekcji SKO

1

XIII KONKURSIE BEZPIECZEŃSTWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ” W RAMACH MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA W EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA 2017 POD HONOROWYM PATRONATEM MAŁŻONKI PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PANI AGATY KORN

12 kwietnia 2017 roku trzy uczennice z naszej szkoły: Maja Pluta, Katarzyna Tomczuk i Amelia Noga wraz z opiekunką Bożeną Choła-Boruszkowską udały się do Wrocławia aby tam wziąć udział w o bezpieczeństwie

0

KONSTYTUCJA 3 MAJA

W piątek, 28 kwietnia, w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Byla więc okazja do zaśpiewania naszych pieśni patriotycznych i radosnego świętowania.

0

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

W piątek 21 kwietnia 2017 r., z okazji Dnia Ziemi, do naszej szkoły przybył pracownik Parku Krajobrazowego „ Dolina Baryczy” pan Leszek Matacz.

0

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia 7 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim gościliśmy pracownika PSSE w Oleśnicy panią Annę Górną

0

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

31 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Twardogórze odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

0

MAŁY RACHMISTRZ W KLASIE I

10 marca uczniowie klasy I wzięli udział w Klasowym Konkursie Matematycznym „Mały Rachmistrz”.

0
1 2 następna ostatnia