1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

LEKCJE SKO

W trakcie roku szkolnego odbywają się lekcje SKO.

0

PLANETA ENERGII

Klasa III wraz z wychowawczynią Małgorzatą Nogą w miesiącach listopad – styczeń realizowała program edukacyjny „Planeta Energii” – przygotowany przez Grupę ENERGA. Jego głównym celem jest propagowanie wiedzy z zakresu bezpiecznego i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej, w tym źró

3

KONKURS – PISANKA WIELKANOCNA

Przed Świętami Wielkanocnymi został ogłoszony konkurs na pisankę wielkanocną.

1

POMAGANIE PRZEZ ODKRĘCANIE

"Pomaganie przez odkręcanie" jest to akcja organizowana przez Fundację „Bliżej Szczęścia”.

1

DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia w naszej szkole 6 kwietnia 2016 r. odbyło się spotkanie i pogadanka z panem doktorem Krzysztofem Gercem na temat zdrowego odżywiani

3

WIOSENNE ZMAGANIA Z SKO

Jak co roku Pierwszy Dzień Wiosny był w naszej szkole nieziemsko obchodzony. Obchody rozpoczął tradycyjny już Turniej SKO przygotowany przez p. M. Nogę i p. B. Chołę-Boruszkowską.

1
1