1

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, które blogi zdobyły nagrody w kwietniowej edycji konkursu.
10
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

DZIEŃ KOBIET

Niesiemy dziś kwiaty do każdego domu, niesiemy życzenia, podziękowania... W każdym bukiecie wyrazy wdzięczności, szacunku, uznania. Im, Kobietom Całego Świata, Dziewczętom ze wszystkich stron za Ich serca, umysły! Za trud Ich rąk...

2

I GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „MAŁY MATEMATYCZNY AS”

2 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim, odbył się I GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów klas trzecich: „ MAŁY MATEMATYCZNY AS” zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra.

0

KIERMASZ KSIĄŻEK

W lutym odbył się kiermasz książek

0

WALENTYNKI

14 lutego przypadają walentynki. W naszej szkole świętujemy już w tygodniu przed feriami

0

CZAD I OGIEŃ ! CZUJNOŚĆ !

Pożar to zagrożenie, którego nie można lekceważyć ! W dniu 10 lutego 2017 r. nasza szkołę odwiedził Pan Rafał Polański - strażak z sekcji prewencji z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Oleśnicy.

0

PRZEDFERYJNE SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W środę - 8 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z asp. sztab. Jerzym Chrzanem.

0

TEATRZYK PROFILAKTYCZNY „SUPEŁEK”

Dnia 24 stycznia 2017 roku przyjechał do naszej szkoły zespół teatralny z Torunia. Grupa T. zaprezentowała przedstawienie o tematyce profilaktycznej, pt.: „Supełki”., czyli „Zupełnie nieoczekiwana zmiana miejsc”.

0

NASI DZIADKOWIE SĄ JAK ANIOŁOWIE

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim odbyła się z tej okazji wspaniała uroczystość

0

JASEŁKA I KONCERT KOLĘD

W czwartek - 22 grudnia 2016 r. uczniowie klasy IV przedstawili Jasełka. Długie przygotowania przyniosły oczekiwany efekt.

0

PRZYJECHAŁ MIKOŁAJ

6 grudnia w naszej Szkole pojawił się Św. Mikołaj

0
1