1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
41
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

DZIEŃ KOBIET

Niesiemy dziś kwiaty do każdego domu, niesiemy życzenia, podziękowania... W każdym bukiecie wyrazy wdzięczności, szacunku, uznania. Im, Kobietom Całego Świata, Dziewczętom ze wszystkich stron za Ich serca, umysły! Za trud Ich rąk...

2

I GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „MAŁY MATEMATYCZNY AS”

2 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim, odbył się I GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów klas trzecich: „ MAŁY MATEMATYCZNY AS” zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra.

0

KIERMASZ KSIĄŻEK

W lutym odbył się kiermasz książek

0

WALENTYNKI

14 lutego przypadają walentynki. W naszej szkole świętujemy już w tygodniu przed feriami

0

CZAD I OGIEŃ ! CZUJNOŚĆ !

Pożar to zagrożenie, którego nie można lekceważyć ! W dniu 10 lutego 2017 r. nasza szkołę odwiedził Pan Rafał Polański - strażak z sekcji prewencji z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Oleśnicy.

0

PRZEDFERYJNE SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W środę - 8 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z asp. sztab. Jerzym Chrzanem.

0

TEATRZYK PROFILAKTYCZNY „SUPEŁEK”

Dnia 24 stycznia 2017 roku przyjechał do naszej szkoły zespół teatralny z Torunia. Grupa T. zaprezentowała przedstawienie o tematyce profilaktycznej, pt.: „Supełki”., czyli „Zupełnie nieoczekiwana zmiana miejsc”.

0

NASI DZIADKOWIE SĄ JAK ANIOŁOWIE

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim odbyła się z tej okazji wspaniała uroczystość

0

JASEŁKA I KONCERT KOLĘD

W czwartek - 22 grudnia 2016 r. uczniowie klasy IV przedstawili Jasełka. Długie przygotowania przyniosły oczekiwany efekt.

0

PRZYJECHAŁ MIKOŁAJ

6 grudnia w naszej Szkole pojawił się Św. Mikołaj

0
1