1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
2
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

PROMUJEMY ZDROWY STYL ŻYCIA

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się w realizację dwóch ogólnopolskich programów promujących zdrowy styl życia : TRZYMAJ FORMĘ oraz ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO.

2

BEZPIECZNE FERIE

W piątek 12 stycznia uczniów naszej szkoły odwiedził policjant – Krzysztof Pieprzycki, który przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zimowych ferii.

2

WIELKA ORKIESTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY

W czwartek 11 stycznia 2018r. absolwent naszej szkoły Hubert Masłowski członek SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY odwiedził naszą szkołę.

1

JASEŁKA

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

1

MIKOŁAJ W SZKOLE

Szósty grudzień jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

1
1