1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
40
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

PROMUJEMY ZDROWY STYL ŻYCIA

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się w realizację dwóch ogólnopolskich programów promujących zdrowy styl życia : TRZYMAJ FORMĘ oraz ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO.

2

BEZPIECZNE FERIE

W piątek 12 stycznia uczniów naszej szkoły odwiedził policjant – Krzysztof Pieprzycki, który przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zimowych ferii.

2

WIELKA ORKIESTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY

W czwartek 11 stycznia 2018r. absolwent naszej szkoły Hubert Masłowski członek SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY odwiedził naszą szkołę.

1

JASEŁKA

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

1

MIKOŁAJ W SZKOLE

Szósty grudzień jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

1
1