1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
1
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

DZIEŃ CHŁOPAKA :-)

Z okazji Dnia Chłopca dziewczynki podczas części artystycznej złożyły swoim kolegom życzenia szczere, serdeczne i bardzo współczesne, a brzmiały one tak: My dziewczyny życzymy WAM, abyście byli: Pomocni jak komputer, Szybcy jak japoński skuter, Sympatyczni jak maskotka, I słodziutcy jak szarl ...

2

ŚLUBOWANIE PIERWSZEJ KLASY

Dnia 08 października 2015 roku odbyła się w naszej szkole Uroczystość Ślubowania Uczniów Klasy Pierwszej.

3

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

02 października 2015r. uczniowie naszej szkoły podjęli decyzję i wyrazili ją oddając swój głos podczas wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

1

NAGRODY SKO

W szkolnej gablotce pojawiły sęe nagrody SKO, jakie można wygrać biorąc udział w konkursach przygotowanych przez opiekunki SKO.

1

PIERWSZAKI SKO-wiczami

02 października odbył ęapel, na którym zostały wręczone nagrody dla SKO-wiczów oraz przyjecie pierwszoklasistów w szeregi SKO-wiczów

1

SPOTKANIE Z KOMENDANTEM POLICJI

24 września 2015 roku odbyło się spotkanie w klasie I z panem policjantem, podins. Sławomirem Wylęgą. Obecnie pan Podinspektor pełni funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Twardogórze.

0

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Gazetki na szkolnym korytarzu.

0

SPRZATĄNIE ŚWIATA

Dnia 25 września 2015r. W Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim uczniowie uczestniczyli w corocznej akcji „Sprzątanie Świata”.

0

ROK SZKOLNY 2015/2016

Wakacje szybko minęły :-)

0
1