1


SP Wilanowo

SP Wilanowo

NAJLEPIEJ OSZCZĘDZAJĄCY UCZEŃ I KLASA

MAMY ZA SOBĄ PIERWSZY ETAP KONKURSU SKO NA NAJLEPIEJ OSZCZĘDZAJĄCEGO UCZNIA ORAZ NAJLEPIEJ OSZCZĘDZAJĄCĄ KLASĘ . PO PRZEANALIZOWANIU DOKONANYCH WPŁAT W OKRESIE OD 15 WRZEŚNIA DO 15 LISTOPADA WYŁONIONO DWÓCH UCZNIÓW ORAZ CZTERY KLASY.

11

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W NASZEJ SZKOLE

O życzliwości i postawach wobec osób niepełnosprawnych mówili z okazji Dnia Życzliwości i przypadającego 3 grudnia – Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilanowie.

4

PACZKA DLA DZIECI ZE "WSCHODU"

W TYM ROKU PO RAZ DRUGI ZBIERAMY KSIĄŻKI I SŁODYCZE DLA POLSKICH DZIECI NA "WSCHODZIE". PACZKA ZOSTANIE PRZEKAZANA DLA DZIECI W DNIU 6 GRUDNIA NZ ZJEŹDZIE MIKOŁAJÓW W SZYMBARKU.

4

RUSZYŁA AKCJA "GÓRA GROSZA"

JAK CO ROKU PRZYŁĄCZYLIŚMY DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "GÓRA GROSZA"

4

ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE

W CZWARTEK 28 LISTOPADA 2013 R. W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ ZABAWY ANDRZEJKOWE DLA UCZNIÓW KLAS I-III , A KLASY IV – VI BAWIŁY SIĘ NA DYSKOTECE.

4

ZAKŁADAMY ELEKTRONICZNE KONTA

DNIA 13 PAŹDZIERNIKA DO NASZEJ SZKOŁY ZAPROSILIŚMY PRZEDSTAWICIEL BANKU PKO SA PANIĄ ANNĘ STENKA, BY PRZYBLIŻYĆ RODZICOM DZIAŁANIE KONT ELEKTRONICZNYCH DLA DZIECI, ZACHĘCIĆ DO PODJĘCIA ZGODY PRZEZ RODZICÓW O ZAŁOŻENIU KONTA DLA DZIECKA.MAMY NADZIEJĘ, ŻE RODZICE DADZĄ SIĘ PRZEKONAĆ DO NOWOŚCI W SK ...

1
1