1

Tajemniczy drapieżnik z drzew
Poznaj panterę mglistą
1
Blog SKO

Zespół Szkół  PSP w  Rajbrocie

Zespół Szkół PSP w Rajbrocie

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rajbrocie w obecnej strukturze funkcjonuje od 1 września 2007 roku. W skład Zespołu wchodzą: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajbrocie oraz Publiczne Gimnazjum im. Antoniny Prorokowej w Rajbrocie. Zespół posiada dwa obiekty szkolne. Szkoła dba o rozwój zawodowy nauczycieli. Nauczyciele stosują różnorodne formy, metody i środki dydaktyczne. Systematyczne dokształcanie się nauczycieli ma pozytywny wpływ na jakość pracy szkoły, na efekty kształcenia, n

Prezenty wykonane własnoręcznie bez wydawania pieniążków

W dniu 22.12.15r. członkowie SKO usiedli do pięknie nakrytego stołu wigilijnego przygotowanego przez rodziców. Nie zabrakło na stole smakołyków, wszyscy dzielili się opłatkiem, grali kolędy na instrumentach, losowali wykonane własnoręcznie zabawki.Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc.

14

Życzenia świąteczne

23.12.15r. z okazji Świąt Bożego Narodzenia członkowie SKO wręczyli rodzinnie wykonane stroiki wraz z życzeniami pracownikom banku.

4

Paczki dla potrzebujących

W połowie grudnia została ogloszona zbiórka słodkości dla rodzin potrzebujących takiej pomocy. Uczniowie SKO szybko odpowiedzieli na tą akcje. Paczki zostały podarowane 4 rodzinom. Zbiórka towarzyszyła następującemu hasłu:...I ty i ty i ty i ty możesz zostać Świętym Mikołajem

1

Stroiki bożonarodzeniowe dla osób starszych, samotnych

W okresie bożonarodzeniowym ucznikowie SKO współpracując ze Szkolnym Kołem Wolontariackim zorganizowali konkurs na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy. Do konkursu przystąpiło 85 osób.Wszyscy zostali nagrodzeni skromnym upominkiem. 8 uczniów uzyskalo nagrody książkowe. Gratulujemy zwycięzcom.

4
1