1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
3
Blog SKO

Zespół Szkół  PSP w  Rajbrocie

Zespół Szkół PSP w Rajbrocie

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rajbrocie w obecnej strukturze funkcjonuje od 1 września 2007 roku. W skład Zespołu wchodzą: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajbrocie oraz Publiczne Gimnazjum im. Antoniny Prorokowej w Rajbrocie. Zespół posiada dwa obiekty szkolne. Szkoła dba o rozwój zawodowy nauczycieli. Nauczyciele stosują różnorodne formy, metody i środki dydaktyczne. Systematyczne dokształcanie się nauczycieli ma pozytywny wpływ na jakość pracy szkoły, na efekty kształcenia, n

Udział w Konkursie Szkolnych Kas Oszczędności

W dniu 14.06.17r. została wysłana do banku kronika w formie elektronicznej wraz z kartą zgłoszenią. Czekujemy na nagrodę rejonową.

6

Wycieczka do Agencji PKO BP w Nowym Wiśniczu

W dniu 14.06.17r. członkowie SKO odbyli wycieczkę do Agencji PKO BP w Nowym Wiśniczu. W agencji spotkali się z bardzo miłym przyjęciem pracowników. Dzieci poznali poszczególne stanowiska pracy. Uzyskali wiele cennych informacji n/t wielu urządzeń, które wspomagają pracę pracowników. Zobaczyli gdzie ...

6

Spotkanie z panią kierownik Moniką Broszkiewicz

W dniu 06.06.17r.dzieci spotkały się z panią kierownik.Tym razem pani kierownik pokazała dzieciom jak działa liczarka do banknotów i maszyna do weryfikacjii pieniędzy. Dzieci bawiły się w pracowników banku. Były to ciekawe zajęcia.

3

Kto szybszy w liczeniu pieniędzy?

W dniu 09.06.17r. odbył się konkurs j.w.Uczniowie rywalizowali parami. Następnie wygrani z poszczególnych par między sobą. Najlepszym okazał się Piotr Fąfara. Piotrusiowi Gratulyjemy. Widzom dziękujemy za doping.

5

Oto efekty nagrody

W dniu 02. 06.17r. Każdy z uczestników nagrody obejrzał film "Zwierzęta Afryki" i zasmakował loda.

2

Główna nagroda - Film 3D Zwierzęta Afryki

W dniu 02.06.17r. oglądali film w 3D Zwierzęta Afryki. Na tą nagrodę zasłużyło 47 uczniów należących do SKO. Uczniowie nie tylko oszczędzali pieniążki, aby na nią zasłużyć, ale też brali udział w różnych przedsięwzięciach, które widnieją poniżej oraz zostaną przedstawione w kronice elektronicznej. F ...

3

Spotkanie z panią kierownik Banku PKO w Bochni

W dniu 24.05.17r miało miejsce spotkanie z panią kierownik Banku PKO. Pani Monika przywiozła liczarkę do monet i zademonstrowała jej działanie. Dzieci mogły dobrze się jej przyjrzeć i wprowadzić maszynę w ruch. Spotkanie było bardzo ciekawe. Na koniec dzieci zostały poczęstowane cukierkami.

4

Kolejne czasopisma rozdane dzieciom

Opiekun SKO kolejny raz zachęcił uczniów do korzystania z czasopism bankowych: rozwiązywania krzyżówek, rebusów,labiryntów , czytania ciekawych artykułów.

4

Zbieramy makulaturę - chronimy lasy

12 maja została ogłoszona w/w akcja i będzie trwała do 10 czerwca. Na apelu opiekun SKO przeprowadził pogadankę na w/w temat i zachęcił uczniów do uczestnictwa w niej. Niektórzy uczniowie zaangażowali się i już są widoczne efekty.

9
1 2 3 następna ostatnia