1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

Zespół Szkół  PSP w  Rajbrocie

Zespół Szkół PSP w Rajbrocie

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rajbrocie w obecnej strukturze funkcjonuje od 1 września 2007 roku. W skład Zespołu wchodzą: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajbrocie oraz Publiczne Gimnazjum im. Antoniny Prorokowej w Rajbrocie. Zespół posiada dwa obiekty szkolne. Szkoła dba o rozwój zawodowy nauczycieli. Nauczyciele stosują różnorodne formy, metody i środki dydaktyczne. Systematyczne dokształcanie się nauczycieli ma pozytywny wpływ na jakość pracy szkoły, na efekty kształcenia, n

Udział w Konkursie Szkolnych Kas Oszczędności

W dniu 14.06.17r. została wysłana do banku kronika w formie elektronicznej wraz z kartą zgłoszenią. Czekujemy na nagrodę rejonową.

6

Wycieczka do Agencji PKO BP w Nowym Wiśniczu

W dniu 14.06.17r. członkowie SKO odbyli wycieczkę do Agencji PKO BP w Nowym Wiśniczu. W agencji spotkali się z bardzo miłym przyjęciem pracowników. Dzieci poznali poszczególne stanowiska pracy. Uzyskali wiele cennych informacji n/t wielu urządzeń, które wspomagają pracę pracowników. Zobaczyli gdzie ...

6

Spotkanie z panią kierownik Moniką Broszkiewicz

W dniu 06.06.17r.dzieci spotkały się z panią kierownik.Tym razem pani kierownik pokazała dzieciom jak działa liczarka do banknotów i maszyna do weryfikacjii pieniędzy. Dzieci bawiły się w pracowników banku. Były to ciekawe zajęcia.

3

Kto szybszy w liczeniu pieniędzy?

W dniu 09.06.17r. odbył się konkurs j.w.Uczniowie rywalizowali parami. Następnie wygrani z poszczególnych par między sobą. Najlepszym okazał się Piotr Fąfara. Piotrusiowi Gratulyjemy. Widzom dziękujemy za doping.

5

Oto efekty nagrody

W dniu 02. 06.17r. Każdy z uczestników nagrody obejrzał film "Zwierzęta Afryki" i zasmakował loda.

2

Główna nagroda - Film 3D Zwierzęta Afryki

W dniu 02.06.17r. oglądali film w 3D Zwierzęta Afryki. Na tą nagrodę zasłużyło 47 uczniów należących do SKO. Uczniowie nie tylko oszczędzali pieniążki, aby na nią zasłużyć, ale też brali udział w różnych przedsięwzięciach, które widnieją poniżej oraz zostaną przedstawione w kronice elektronicznej. F ...

3

Spotkanie z panią kierownik Banku PKO w Bochni

W dniu 24.05.17r miało miejsce spotkanie z panią kierownik Banku PKO. Pani Monika przywiozła liczarkę do monet i zademonstrowała jej działanie. Dzieci mogły dobrze się jej przyjrzeć i wprowadzić maszynę w ruch. Spotkanie było bardzo ciekawe. Na koniec dzieci zostały poczęstowane cukierkami.

4

Kolejne czasopisma rozdane dzieciom

Opiekun SKO kolejny raz zachęcił uczniów do korzystania z czasopism bankowych: rozwiązywania krzyżówek, rebusów,labiryntów , czytania ciekawych artykułów.

4

Zbieramy makulaturę - chronimy lasy

12 maja została ogłoszona w/w akcja i będzie trwała do 10 czerwca. Na apelu opiekun SKO przeprowadził pogadankę na w/w temat i zachęcił uczniów do uczestnictwa w niej. Niektórzy uczniowie zaangażowali się i już są widoczne efekty.

9
1 2 3 następna ostatnia