1

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
2
Blog SKO

Dąbie SKO

Dąbie SKO

WITAMY !!! STARTUJEMY !!! Blog Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbiu. W naszej szkole SKO działa od wielu lat. Pod opieką obecnego opiekuna prowadzi ona swoją działalność od 1999 roku. Staramy się podtrzymywać tradycje i lokalne zwyczaje. Dbamy o środowisko i staramy się jak możemy, aby nieść pomoc potrzebującym. No tak i jeszcze zdobywamy wiedzę. Mamy nadzieję, że czytając i oglądając blog poznacie nas bliżej. Zapraszamy do oglądania i komentowania naszych wpisów.

Aktorskie warsztaty

We wtorek w naszym Domu Kultury odbyły się warsztaty aktorskie. Najbardziej zaangażowana była w to klasa szósta, ponieważ to oni stali się prawdziwymi aktorami i występowali dla klasy czwartej oraz piątej, ale również dla klas IV-VI z Chełmna.

74

Odwiedziny

Zwierzęta są nam szczególnie bliskie.W odwiedziny do naszej szkoły przybyła papuga amazonka ze zdolnościami naśladowczymi.

54

Ekologiczna magia

Dziś w naszej szkole pojawił się niespodziewany gość... Nikt nawet nie pomyślał że MAGICZNA EKOLOGIA jest taka fajna. Wszystkie dzieci z niecierpliwością oglądały występ :) To ważne, aby segregować śmieci.Pan Magik nam o tym przypomniał w zabawny sposób.

30
1