1

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
3
Blog SKO

Dąbie SKO

Dąbie SKO

WITAMY !!! STARTUJEMY !!! Blog Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbiu. W naszej szkole SKO działa od wielu lat. Pod opieką obecnego opiekuna prowadzi ona swoją działalność od 1999 roku. Staramy się podtrzymywać tradycje i lokalne zwyczaje. Dbamy o środowisko i staramy się jak możemy, aby nieść pomoc potrzebującym. No tak i jeszcze zdobywamy wiedzę. Mamy nadzieję, że czytając i oglądając blog poznacie nas bliżej. Zapraszamy do oglądania i komentowania naszych wpisów.

Fotorelacja z akcji Noc Bibliotek

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy fotorelację z tej akcji.Niech żałuje ten kto nie był. Zabawa była wspaniała.Odwiedziły nas duszki z książek i zostawiły ślady na naszych twarzach.

35

,,Noc w bibliotece"

W dniu 23.10.2015r. (piątek) w naszej bibliotece zorganizowana będzie noc w bibliotece. Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej mają wstęp wolny. Będziemy się bawić od godziny 22:00 do 07:00 :)

123

Domestos VS szkolne toalety

29 Września ruszył program edukacyjno-społeczny „Wzorowa Łazienka” marki Domestos oraz ogólnopolski konkurs, w którym szkoły podstawowe mogą wygrać 3 metamorfozy szkolnej łazienki o wartości 30 tys. każda.

34

Kolejna akcja ,,Pola nadziei"

Uczniowie naszej szkoły kontynuują swoje działania w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pola Nadziei”. Sadzenie cebulek żonkili – kwiatów, które są symbolem nadziei na całym świecie,to znak przypominający o ludziach chorych, cierpiących, nieuleczalnie chorych.

20

Książki naszych marzeń

,, Książki naszych marzeń" konkurs pod patronatem MEN ,,zasilił" naszą bibliotekę w sporo nowych pozycji. Otrzymaliśmy je biorąc udział w jego kolejnej edycji.

18
1