1 2 3 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

czworka123

czworka123

Witamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy tu nowi. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie chetnie odwiedzana przez internautów.Mamy Wam wiele do zaoferowania. Pozdrawiamy.

Czy pieniądze są nam potrzebne?

Rozpoczęliśmy cykl lekcji na temat oszczędzania. W taką podróż wybraliśmy się z Kubą Pieniążkiem i Żyrafą Lokatką.

3

Konkurs mikołajkowy tuż, tuż !

Uwaga , uwaga ! Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności , kórzy w dniu 06.12.2011r wpłacą na książeczkę swoje oszczędności otrzymają mikołajkową niespodziankę. Czekam na Was - opiekun SKO.

1

Do administratora szkolneblogi.pl

Czy administrator nie widzi problemu z blogiem. Straciliśmy wpisy i cenne głosy internautów. Zbliża się koniec miesiąca listopada. Chyba należą się opiekunom SKO wyjaśnienia.

3

Ważny Gość.

Dzisiaj tj. 23.11.2011r na zaproszenie opiekuna SKO odwiedził naszą szkołę p. Paweł Chmura zastępca dyrektora Banku PKO w Strzelinie. Spotkał się z uczniami klas I-III. Temat pogadanki to: produkty bankowe i organizacja pracy w banku. Oczywiście nie obeszło się bez prezentów i miłych niespodzianek. ...

1

Bilans oszczędzania.

Po prawie trzech miesiącach wyłoniliśmy przodowników systematycznego oszczędzania.

0

Akcja charytatywna zakończona.

Dzisiaj tj. 21.11.2011r podsumowaliśmy akcję zbierania karmy dla psów i kotów, podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Strzelinie. Oto wyniki: ogółem zebraliśmy 151,825kg karmy , w tym klasy I-III 119,04kg , klasy IV-VI 33,825 kg. Najwięcej karmy zebrała klasa Id - 40kg. Przeliczcie so ...

1

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Jutro Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień ,dlatego życzymy wszystkim członkom SKO w całej Polsce wszystkiego najlepszego i dużo życzliwości nie tylko w tym dniu. Życzliwości nigdy nie zawiele W dzień powszedni i w niedzielę. Bądź życzliwym w pracy, w domu , w rodzinie i w ko ...

0

Pomóż dzieciom w ich marzeniach!

Pod takim hasłem juz po raz kolejny uczestniczymy w jednej z największych akcji charytatywnych " Góra Grosz" Akcja trwać będzie tydzień. Liczymy na ogromną górę grosza.

3

Zachowaj energię i wodę na przyszłość.

Pod takim hasłem członkowie SKO uczyli się , jak zmniejszyć domowe rachunki za prąd i wodę. Okazało się , ze pomysłów było wiele. Oto kilka z nich: - napraw cieknący kran - prysznic zamiast kąpieli - zakręć wodę , kiedy myjesz zęby - zmywasz naczynia - korek w zlew - kupuj energooszczędne urzą ...

1

Jesteśmy patriotami.

Opiekun SKO wspólnie z panią Katarzyną Kuźmą przygotowały apel z okazji Święta Niepodległości. Wszyscy członkowie SKO byli dumni ,że mogli uczestniczyć w programie artystycznym , który nie był łatwy.

3
1 2 3 następna ostatnia