1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

czworka123

czworka123

Witamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy tu nowi. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie chetnie odwiedzana przez internautów.Mamy Wam wiele do zaoferowania. Pozdrawiamy.

Pamiętamy o tych ,którzy odeszli.

Już drugi rok wspólnie z panią Grażyną Sondej z wrocławskiej telewizji zbieramy czerwone i białe znicze. Wszyscy członkowie SKO przystąpili do tej akcji, pamiętając nie tylko o swoich bliskich , którzy odeszli ,ale również o tych którzy są pochowani za granicą naszego kraju.

3

Szklanka mleka dla każdego.

"Mleko smaczne , mleko zdrowe,oh jak miło pić je w szkole.' Od października ruszyła w naszej szkole akcja " Szklanka mleka". Wszyscy uczniowie pijacy mleko dbają w ten sposób o swoje zdrowie, jak również oszczędzją miesięcznie około 4 zł, bo nie kupują mleka w sklepie.

5

CHCEMY ŻYĆ ZDROWO !

Wszyscy członkowie SKO podobnie jak w ubiegłym roku zdrowo się odżywiają i w każdy czwartek od pani Justyny i pani Joli 5 porcji warzyw i owoców zjadają.

5

Październik Miesiącem Oszczędzania

Opiekun SKO przeprowadziła z uczniami klasy II c pogadankę na temat oszczędzania. Uczniowie dowiedzieli się o roli pieniądza i kart płatniczych. Każdy uczeń już wie, że w sklepie możem płacić kartą i w ten sposób oszczędzamy pieniądze i swój czas.

3

Członkowie SKO pomagają !

W środę tj. 12.10.2011r. nasi członkowie uczestniczyli w programie pt: " Pola nadziei" Zasadzili koło szkoły żonkile symbolizujące nadzieję ludzi przebywających w hospicjach.

9

Nasi czworonożni przyjaciele.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Strzelinie zwróciło się do członków SKO o pomoc w zbiórce karmy dla psów i kotów. Akcja ta trwać będzie od 17.10.2011r do 15.11.2011r.

2

Dzień Edukacji Narodowej

Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności przygotowali dzisiaj apel. Wszystkim pracownikom szkoły złożyliśmy serdeczne życzenia i piękne bukiety z czukierków. Bardzo się cieszymy, ponieważ nasza pani Alicja Porada - opiekun SKO otrzymała z rąk dyrektora Banku PKO Oddzaiał W Strzelinie " BRĄZOWĄ ODZNAK ...

1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Szkolna Kasa Oszczędności działa w naszej szkole od 2006 r. Uczniowie bardzo chętnie oszczędzają i uczestniczą w konkursach organizowanych przez opiekuna SKO panią Alicję Poradę. W roku szkolnym 2010/2011 zdobyliśmy w konkursie regionalnym nagrodę II stopnia i otrzymaliśmy 1000 zł jak również w kon ...

17
1