1

Światowy Dzień Ochrony Środowiska
Wszyscy jesteśmy ReGeneracją!
13
Blog SKO

czworka123

czworka123

Witamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy tu nowi. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie chetnie odwiedzana przez internautów.Mamy Wam wiele do zaoferowania. Pozdrawiamy.

Pamiętamy o tych ,którzy odeszli.

Już drugi rok wspólnie z panią Grażyną Sondej z wrocławskiej telewizji zbieramy czerwone i białe znicze. Wszyscy członkowie SKO przystąpili do tej akcji, pamiętając nie tylko o swoich bliskich , którzy odeszli ,ale również o tych którzy są pochowani za granicą naszego kraju.

3

Szklanka mleka dla każdego.

"Mleko smaczne , mleko zdrowe,oh jak miło pić je w szkole.' Od października ruszyła w naszej szkole akcja " Szklanka mleka". Wszyscy uczniowie pijacy mleko dbają w ten sposób o swoje zdrowie, jak również oszczędzją miesięcznie około 4 zł, bo nie kupują mleka w sklepie.

5

CHCEMY ŻYĆ ZDROWO !

Wszyscy członkowie SKO podobnie jak w ubiegłym roku zdrowo się odżywiają i w każdy czwartek od pani Justyny i pani Joli 5 porcji warzyw i owoców zjadają.

5

Październik Miesiącem Oszczędzania

Opiekun SKO przeprowadziła z uczniami klasy II c pogadankę na temat oszczędzania. Uczniowie dowiedzieli się o roli pieniądza i kart płatniczych. Każdy uczeń już wie, że w sklepie możem płacić kartą i w ten sposób oszczędzamy pieniądze i swój czas.

3

Członkowie SKO pomagają !

W środę tj. 12.10.2011r. nasi członkowie uczestniczyli w programie pt: " Pola nadziei" Zasadzili koło szkoły żonkile symbolizujące nadzieję ludzi przebywających w hospicjach.

9

Nasi czworonożni przyjaciele.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Strzelinie zwróciło się do członków SKO o pomoc w zbiórce karmy dla psów i kotów. Akcja ta trwać będzie od 17.10.2011r do 15.11.2011r.

2

Dzień Edukacji Narodowej

Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności przygotowali dzisiaj apel. Wszystkim pracownikom szkoły złożyliśmy serdeczne życzenia i piękne bukiety z czukierków. Bardzo się cieszymy, ponieważ nasza pani Alicja Porada - opiekun SKO otrzymała z rąk dyrektora Banku PKO Oddzaiał W Strzelinie " BRĄZOWĄ ODZNAK ...

1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Szkolna Kasa Oszczędności działa w naszej szkole od 2006 r. Uczniowie bardzo chętnie oszczędzają i uczestniczą w konkursach organizowanych przez opiekuna SKO panią Alicję Poradę. W roku szkolnym 2010/2011 zdobyliśmy w konkursie regionalnym nagrodę II stopnia i otrzymaliśmy 1000 zł jak również w kon ...

17
1