1 2 3 następna ostatnia

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

BoguszowskaSzóstka

BoguszowskaSzóstka

Witamy wszystkich na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Boguszowie- Gorcach. Zapraszamy do lektury! Tutaj dowiesz się o bogatym życiu naszej szkoły i jej społeczności. Będziemy wdzięczni za komentarze i lajki . :) LICZYMY NA WASZE GŁOSY !!!

Nagrody w konkursach SKO rozdane !!!

Dzisiejszego dnia zostały wręczone nagrody w dwóch szkolnych konkursach SKO. Czekaliśmy na wyniki i dogodny termin dla przedstawicieli Wałbrzyskiego Banku PKO BP i w końcu się doczekaliśmy. Cierpliwość popłaca!

3

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ mamy we KRWI !!!

PRZY OKAZJI IMPREZY ANDRZEJKOWEJ PROWADZILIŚMY DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWĄ. ZAROBIONE PIENIĄDZE ZOSTANĄ WYKORZYSTANE NA ZAKUP NAGRÓD W KONKURSACH ORAZ NA POMOCE NAUKOWE.

2

ANDRZEJKI i juz po ANDRZEJKACH !!!

DZISIEJSZEGO DNIA ODBYWAŁY SIĘ RÓWNORZĘDNIE DWIE IMPREZY ANDRZEJKOWE- DLA KLAS 0 - III ORAZ DLA KLAS IV - VI. BYŁY KONKURSY, WRÓŻBY, NAUKA TAŃCA I ŚWIETNA ZABAWA! DLA OSOBY KTÓRA ODNAJDZIE SIĘ NA NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI ZDJĘĆ - NAGRODA ! CZEKAMY NA KOMENTARZE Z WRAŻENIAMI Z DYSKOTEKI ! SERDECZNE PODZ ...

19

Finał konkursu MAM TALENT rozstrzygnięty !

Jeśli chcesz zobaczyć swojego ulubieńca - zapraszamy ! A jeżeli uważasz, że ktoś inny powinien wygrać, to oddaj swój głos na swojego faworyta na stronie szkoły - www.psp6boguszow-gorce.pl. Zapraszam do galerii zdjęć. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA POMYSŁODAWCZYNI I ORGANIZATORKI IMPREZY - PANI URSZ ...

3

MAMY JUŻ 65 UCZNIOWSKICH KONT !!!

38 % UCZNIÓW KLAS od I do VI posiada już swoje indywidualne konto bankowe SKO. Oczywiście oszczędzających jest znacznie więcej. Zapraszamy pozostałych niezdecydowanych do założenia konta! Nie czekajcie, gdyż każdy dzień zwłoki pozbawia Wasze dzieci CENNYCH ODSETEK !

7

29 - tego finał MAM TALENT !!! I ... ZABAWA ANDRZEJKOWA !!!

SZYKUJCIE SIĘ NA ATRAKCJE, KTÓRE PRZYGOTOWAŁA PANI URSZULA FILIP Z KLASĄ 5a !

5

30 - tego w piątek uroczyste wręczenie nagród w konkursach SKO !

Tego dnia przedstawiciele Banku PKO BP zostaną ogłoszone wyniki konkursów i wręczone nagrody. Z niecierpliwością czekamy na gości i ostateczne rozstrzygnięcie konkurencji.

2

PKO urządziło wystawę naszych prac konkursowych !!!

Wszystkie konkursowe prace zdobią siedzibę Banku PKO w I o. w Wałbrzychu. Każdy klient banku może oglądnąć piękne skarbonki oraz prace plastyczne i grafikę komputerową pt. "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO".

1

Wywalczone II miejsce

Dzisiejszego dnia udało nam się "wskoczyć" na II miejsce w rankingu na NAJBARDZIEJ LUBIANY BLOG !

11

PROJEKTUJEMY KARTY BANKOMATOWE

Na dodatkowych zajęciach tworzyliśmy projekty kart bankomatowych. Jednego dnia w programie Paint, a kolejnego jako prace plastyczne.

6
1 2 3 następna ostatnia