1 2 3 następna ostatnia

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

BoguszowskaSzóstka

BoguszowskaSzóstka

Witamy wszystkich na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Boguszowie- Gorcach. Zapraszamy do lektury! Tutaj dowiesz się o bogatym życiu naszej szkoły i jej społeczności. Będziemy wdzięczni za komentarze i lajki . :) LICZYMY NA WASZE GŁOSY !!!

Akcja "ZNICZ" - zakończona !!!

31.10.2012 uczniowie klas 6a, 4a, 0b i 2b spotkali się na cmentarzu przy ul.Bema gdzie została zakończona akcja zbiórki zniczy. Za zbiórkę zniczy odpowiadały panie Małgorzata Bany i Wiesława Tomczak.

9

Pasowanie na UCZNIA - pasowaniem na OSZCZĘDKA !!!

30.10.2012 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy 1a. Ponadto każdy pierwszoklasista otrzymał książeczkę SKO z symboliczną ZŁOTÓWKĄ. Mamy nowych uczniów, a jednocześnie nowych członków SKO !!!

9

Z odwiedzinami w PKO-czyli LEKCJA OSZCZĘDZANIA w praktyce !!!

26 października gościliśmy w I oddziale Banku PKO BP w Wałbrzychu.Szczegóły i zdjęcia wewnątrz. Czytajcie i żałujcie, że Was tam nie było!

6

Akcja " ZNICZ "- pamiętajmy o opuszczonych grobach !

Przypominam, że do środy 31 października trwa zbiórka zniczy, którą organizuje pani Małgorzata Bany. Przyniesione przez Was znicze, zostaną zaniesione na Kuźnicki cmentarz przez dzieci uczęszczające na koło CARITAS. Uczniowie Ci uporządkują opuszczone i zaniedbane groby oraz zapalą symboliczny znic ...

14

WŁADCY MONET POKONANI !!!

WŁAŚNIE OGŁOSZONO WYNIKI II EDYCJI KONKURSU WŁADCY MONET. GŁÓWNĄ NAGRODĘ- LAPTOPA zdobył - KUBA MARCINIAK z kl..5B, a DOŁADOWANIA: SANDRA DUDIAK z kl..6A, PAULA ROTMAN z kl.6A I KASIA GRALAK z kl. 4A. W III edycji gry, rekordową ilość punktów zdobył PAWEŁ MICHAŁOWSKI z kl.5B. Jego 3565 punktów jest ...

26

PIERWSZA POMOC - PROSTA SPRAWA !!!

W DNIU 20 PAŹDZIERNIKA, Z OKAZJI BIAŁEJ SOBOTY, WSZYSCY UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WZIĘLI UDZIAŁ W SZKOLENIU Z "PIERWSZEJ POMOCY". ZAJĘCIA PRZYGOTOWAŁY I PRZEPROWADZIŁY PANIE- EWA ŻYLSKA I WIESŁAWA TOMCZAK. CAŁĄ AKCJĘ WSPOMAGAŁ RATOWNIK MEDYCZNY- PAN ROBERT WIERZBICKI.

62

BIAŁA SOBOTA - TO JEST TO !!!!

20 PAŹDZIERNIKA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIĘ BIAŁA SOBOTA. W TYM DNIU MIESZKAŃCY DZIELNICY MOGLI SKORZYSTAĆ Z NIEODPŁATNYCH PORAD LEKARZY SPECJALISTÓW. W GODZINACH OD 9.00 DO 13.00 KILKUDZIESIĘCIU PACJENTÓW SKORZYSTAŁO Z PORAD KARDIOLOGA, ONKOLOGA, INTERNISTY, DIABETOLOGA, LOGOPEDY I PSYCHIATRY. KAŻDY ...

24

Pierwsze nagrody we WŁADCACH MONET zdobyte !!!

Mamy nagrody w grze WŁADCY MONET. iPod- Konrad Ślebioda z 6a, doładowania telefonu dla - Igora Sprychy z 4a, Dominika Kamińskiego z 6b i Angeliki Świstun z 6b.

24

BRĄZOWA ODZNAKA DLA OPIEKUNA SKO

18.10.2012 Bank PKO BP SA zorganizował konferencję p.t. "Program Edukacji Finansowej SKO- bankowość elektroniczna dla małego". Na tę konferencję zostali zaproszeni dyrektorzy szkół i opiekunowie SKO biorący czynny udział w akcji oraz nauczyciel i dyrektorzy szkół, którzy wyrazili chęć przystąpienia ...

18

SKARBONEK CZAS NADSZEDŁ

W PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ KLASY 5B I 6A ROZPOCZĘŁY "PRODUKCJĘ" KONKURSOWYCH SKARBONEK. W PRZYSZŁYM TYGODNIU KOŃCZYMY PRACE.

30
1 2 3 następna ostatnia