1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

"Jedynka" Koźmin Wielkopolski

"Jedynka" Koźmin Wielkopolski

Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim. My - uczniowie "Jedynki" już 4 rok w SKO oszczędzamy, konta zakładamy, plastycznie się rozwijamy, wszystkich gorąco zachęcamy - CZYTAJCIE, KOMENTUJCIE I GŁOSUJCIE. Opiekun SKO - Anna Wybierała, opiekun bloga - Jacek Zawodny.

Ferie 2016

Turniej gry w kręgle "O PUCHAR UKS JEDYNKA" - sposób na aktywny wypoczynek dla dzieci z gminy Koźmin Wielkopolski w ***Hotelu Kosma podczas ferii zimowych.

9

Warsztaty plastyczne

Uczniowie klasy VI b wraz z wychowawcą Panem Jackiem Zawodny uczestniczyli w warsztatach plastycznych w Ośrodku Kultury.

1

Kalendarz 2016

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim wydała kalendarz na 2016.

3

Tropical Islands i Berlin

Wycieczka do największego tropikalnego parku rozrywki w Europie Tropical Islands i na Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie

1

Projekt "Aktywnie dla zdrowia"

Projekt "Aktywnie dla zdrowia" - Turniej Siatkówki Nauczyciele - Rodzice - Uczniowie - Samorządowcy

0
1