1

Od odpadków do energii, czyli jak resztki jedzenia mogą przynieść korzyść środowisku
Czy wiesz, że Twoja kanapka może kiedyś zasilić żarówkę? Albo że obierki od ziemniaków mogą pomóc ugotować obiad? Brzmi jak magia? To nie czary – to biogaz!
6
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Podsumowanie Góry Grosza i Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy

Prezentujemy podsumowanie Góry Grosza oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

1

TEST WIEDZY SKO WYSTARTOWAŁ!

Sprawdzisz swoją wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa. W teście może uczestniczyć każdy, nawet dorosły. Kliknij w poniższy link, rozwiąż test i sprawdź ile punktów zdobędziesz!

0

SKO – DZIECI UCZĄ SIĘ UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY

Uczniowie z klasy ósmej pod opieką pani Ani Łukasiewicz zaprezentowali jak udzielać pierwszej pomocy. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik spotkania otrzymał broszurkę edukacyjną „Odkryj moc pierwszej pomocy” oraz poręczna apteczkę.

0
1