1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
5
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Powitanie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach, rozpoczynamy naszą pracę na tej platformie. Prosimy o dopingowanie i oddawanie głosów. Zachęcamy wszystkich do komentowania naszych wpisów, polubienia nas i odwiedzania regularnie:)

1

Zaczynamy naszą przygodę z SKO

Dnia 19 października 2016r. skarbnicy klas I- VI oraz rodzice uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Banku PKO.SA. w Lubartowie zaproszonym przez panią Edytę Zdunek. Pani Iwona Denka przedstawiła informacje dotyczące przystąpienia szkoły do Szkolnej Kasy Oszczędności. To jedyny w Polsce pro ...

2

Wycieczka szkolna

17 listopada 2016 roku grupa uczniów z naszej szkoły udała się na wycieczkę do Sandomierza i Muzeum Bombek w Nowej Dębie.

1

Bombka matematyczna

Dnia 22 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe dla pracowników i emerytów szkoły.

4

Bezpieczne ferie

Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, drodzy Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

1
1