1 2 3 następna ostatnia

Nowo założone blogi

SKO Borek Wielki

Witamy na blogu SKO. Działamy w Szkole Podstawowej w Borku Wielkim już od roku. Opowiemy w nim o naszych pomysłach na oszczędzanie, zarabianie, pomnażanie pieniędzy. Pokażemy też, jak wygląda nasze szkolne życie. Zapraszamy do czytania naszego bloga. Zaglądajcie też na naszą szkolną stronę internetową www.borekwielki.szkola.pl

SKO SP Piotrówka

Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Piotrówce. Nasza przygoda z SKO rozpoczęła się dopiero w grudniu 2012 roku, ale mamy już 35 członków, z których zdecydowana większość systematycznie oszczędza. Pozdrawiamy wszystkich blogowiczów oraz zapraszamy do czytania, oceniania i komentowania naszych wpisów.

SKO BASZNIA

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Baszni Dolnej. Na naszym blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania, komentowania i oceniania naszego bloga :)

SKO GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Witam serdecznie! Szkoła Podstawowa w Głogowie Małopolskim wkracza do akcji internetowego SKO!!!!Zapraszamy wszystkich chętnych do oszczędzania, w każdej postaci!W naszej szkole SKO działa od kilku lat. Dziś zachęcamy do uczestnictwa w naszym blogu, wpisywania Waszych komentarzy i dzielenia się swoimi pomysłami. Przypominam również o konkursach, do których serdecznie zachęcamy!A więc drodzy uczniowie - oszczędzajmy! Opiekunami bloga są p. Justyna Gnat i p. Beata Bajek. Serdecznie pozdrawiamy.

SKO Harklowa

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Harklowej. Pozdrawiamy wszystkie oszczędzające szkoły. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.
1 2 3 następna ostatnia