1 2 3 następna ostatnia

Nowo założone blogi

SKO SP Turow

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej w Turowie. Jesteśmy niewielką szkołą położoną w województwie lubelskim, w powiecie radzyńskim, w gminie Kąkolewnica. Zapraszamy do śledzenia najważniejszych wydarzeń z życia naszej placówki. Oglądajcie, komentujcie i polubcie NAS :-)

SP 4 Biała Podlaska

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających. Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga.

SKO ŁASZCZÓWKA

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Łaszczówce! Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

SKO - SP Mętów

Witam na blogu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mętowie. Nazywam się Agata Rekiel, od 2015r. jestem opiekunką SKO. Uznałam, że najwyższa pora przyłączyć się do „blogujących” szkół. Tutaj dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach z życia naszej szkoły, a przede wszystkim o działalności SKO tj. o podejmowanych przez nas inicjatywach, akcjach, konkursach i różnego rodzaju przedsięwzięciach. Gorąco zachęcam do kibicowania nam poprzez głosowanie na nasz blog, ocenianie i komentowanie ;)
1 2 3 następna ostatnia