1 2 3 następna ostatnia

Nowo założone blogi

kasiarze z Bożkowa

Jeśli o oszczędzaniu nie wiesz ani słowa, to zapraszamy na naszego bloga - Podstawówka z Bożkowa !!!

Korczakowcy SP 4 Chojnów

Witajcie w świecie Janusza Korczaka, który jest naszym patronem - SP 4 w Chojnowie. Naszą dewizą jest jedna z myśli naszego patrona: "Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni. Razem łatwiej,radośniej, mądrzej i bezpieczniej". Zapraszamy do oszczędzania w SKO, bo jak mówi ludowe przysłowie "grosz do grosza i zbierze się kokosza". Czekamy na Wasze wpisy i głosy. Dziękujemy! :)

Kornelek

Witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Wałbrzychu. Znajdziesz tutaj informacje o wydarzeniach w naszej szkole i działalności uczniów. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i oddawania głosów !

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śląskich

Witajcie na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Obornikach Śl. Nasza przygoda z SKO na dobre rozpoczęła się w tym roku szkolnym. Pierwsze spotkania, informacje, zapisy… i właśnie tutaj chcemy dzielić się z wami wiadomościami o naszej działalności. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy serdecznie Zespół SKO z TRÓJKI

Czwóreczka-Legnica

Hej! Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 4 w Legnicy im. Włodzimierza Puchalskiego. Opiszemy tu działania związane z SKO i życiem szkoły. Zapraszamy do czytania i głosowania na nas. Pozdrawiamy!
1 2 3 następna ostatnia