1

Dzień Babci i Dziadka
Życzenia od Lokatki i Hatetepesa
13
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Kochane Chłopaki!

Dla Was dzisiaj życzenia, słodkości, niespodzianki i uprzejmości:)

1

Pierwszy konkurs w nowym roku szkolnym

Konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły, nie tylko SKO-wiczów.

1

Program Erasmus

w naszej szkole od 1 czerwca 2017 do 31 maja 2019 trwa Projekt Edukacyjny Erasmus. Przygotowany został przez nasze nauczycielki p. Haładus i p. Prażuch. Został bardzo wysoko oceniony, uzyskał maksymalną liczbę punktów i znalazł się na trzecim miejscu rankingowym pośród 172 wniosków zaakceptowanych p ...

2

Dzień bez samochodu

22 września obchodzimy Dzień bez samochodu. To ważna akcja przypominająca o tym, że nasza planeta bardzo potrzebuje naszej ochrony i opieki.

1

Półkolonia w czasie wakacji

W naszej szkole w czasie wakacji odbywała się półkolonia. Uczniowie, którzy zostali zapisali jako uczestnicy, mieli możliwość ciekawego i pełnego wrażeń spędzenia czasu wolnego.

2

Witajcie po wakacjach!

Kochani Blogowicze, wracamy po wakacjach! Należymy do Szkolnej Kasy Oszczędności przy naszej szkole od 2012 roku, natomiast bloga prowadzimy od 2013 roku. To już będzie piąty rok przygody z blogowaniem na stronie PKO - Szkolne Blogi. Czeka nas sporo pracy, ale przecież jesteśmy pełni sił i gotowi na ...

0
1