1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
10
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Wakacyjne place zabaw

To już za maleńką chwilkę, oczekiwany czas przez wszystkich uczniów - WAKACJE!

3

Mecz Polska-Senegal

Dzisiejszy dzień to kolejne emocje sportowe w naszej szkole. Wszyscy uczniowie dzielnie kibicowali swoim kolegom w barwach polskich i senegalskich.

1

Projekt Erasmus+

W ramach projektu wciąż odbywają się w naszej szkole różne zajęcia, odnoszące się do realizowanego od początku roku szkolnego projektu edukacyjnego.

0

Spartakiada szkolna

5 czerwca w naszej szkole odbyło się święto sportu - Spartakiada. Biliśmy rekordy w różnych dyscyplinach, uczniowie zaangażowali się niemalże w 100 procentach, a przy tym świetnie bawiliśmy się i podziwialiśmy bardzo sprawną organizację naszych wuefistów, którzy byli organizatorami imprezy.

0

Majowo - sportowo

Maj i czerwiec to miesiące tradycyjnie związane ze zwiększoną aktywnością fizyczną uczniów. 29 maja piątka uczniów reprezentowała naszą szkołę na Wiosennej Spartakiadzie Świetlicowej, której organizatorem było Miasto Gliwice – Urząd Miejski w Gliwicach oraz ZSO nr5.

0
1