1

Jak zostać mistrzem wiedzy SKO?
Lokatka i Hatetepes podpowiadają :)
6
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Bezpieczni na wakacjach

Kochani, jesteśmy na mecie! Po ciężkiej pracy należy nam się odpoczynek. Wypoczywajmy więc, bawmy się, korzystajmy z uroków naszego pięknego kraju, a może nawet odkrywajmy inne planety! Róbmy to jednak bezpiecznie, z głową, bądźmy bystrzy i wróćmy z wakacji cali i zdrowi!

0

Eko - Rajd

Nasze osiedle jest wyjątkowe, ponieważ położone jest poza centrum miasta, w pięknym, otoczonym polami uprawnymi i działkami miejscu. Na co dzień nie zwracamy uwagi na otaczającą nas zieleń i zwierzęta, ale warto przypomnieć, że żyje tu wiele gatunków, również znajdujących się pod ochroną.

1

Co wspólnego mają oszczędzanie i origami?

Oszczędzając, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Oszczędzanie to przeliczanie ilości pieniędzy. W origami również trzeba być bardzo cierpliwym i dobrze policzyć wszystkie moduły, żeby stworzyć takie cacka jak tęczowe smoki...

0

My ciągle w gotowości

Koniec roku tuż, tuż. My jednak do końca trzymamy pion i staramy się edukować naszych podopiecznych. Na zajęciach świetlicowych dzieci czytały dzisiaj książeczki... Znaleźliśmy w nich informacje na temat wyjazdów i przygotowań do nich. Bardzo się przydadzą dzieciom, które wyjadą na kolonię!

0

Koloniści dzisiaj wracają!

Klasy trzecie wracają po dwutygodniowym odpoczynku w Chłapowie. Pełni wrażeń opowiedzą nam jutro, jak spędzili czas na "zielonej kolonii". Tymczasem pozdrawiają nas z wczorajszej wycieczki do Sopotu!

0

Serdecznie pozdrawiamy znad morza!

Nasi trzecioklasiści pojechali na "zieloną kolonię" nad morze. To dla nas daleko, ze Śląska na drugi koniec Polski trzeba jechać cały dzień. Ale dzieci są zadowolone i szczęśliwe.

1
1