1

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
4
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Do zobaczenia za dwa miesiące!

Po ciężkiej pracy należy się odpoczynek. Nasi uczniowie to osoby ambitne, które nie boją się podejmowania wysiłku. Dlatego zasłużyli na słoneczne, piękne wakacje! Odpoczywajcie aktywnie i wracajcie bezpiecznie!

0

MegaMisja

Nasza Szkoła dostała się do MegaMisji! Nakręcony głównie z udziałem klasy 3b filmik, pozwolił nam na zakwalifikowanie się do ogólnopolskiego programu skierowanego do świetlic szkolnych.

0

My też gramy i kibicujemy!

21 czerwca w naszej szkole, a właściwie na szkolnym boisku odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie. Wszyscy dzielnie kibicowali, a najlepsi, i kibice i zawodnicy, zostali nagrodzeni.

0

Alarm książkowy!

Przystąpiliśmy do akcji ogólnopolskiej i o godzinie 10.00 pojawiliśmy się całą społecznością szkolną na placu szkolnym. Każdy uczeń miał książkę, którą przez 1 minutę czytał.

1

Dziewczynki z fantazją

W konkursie na maskotkę z reklamówek najfajniejszymi okazały się maskotki zrobione przez dziewczynki z klasy 1d - Martynkę i 1e - Wiktorię.

0

Na kolonii też można się edukować!

I to z czego! Z wiedzy o bankowości! Tak, tak! Nasi koloniści w Pogorzelicy zdobywali wiedzę o banku, przyswajali trudne pojęcia, a to wszystko w pięknej scenerii nadmorskiej w Pogorzelicy.

1

Maskotka z reklamówek

Niedawno ogłosiliśmy konkurs na maskotkę, wykonaną z reklamówek. Okazuje się, że z pozostałych po zakupach foliowych śmieciach, można wykonać całkiem fajną zabawkę!

0
1