1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
3
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Do zobaczenia za 2 miesiące!

Na wakacje czekaliśmy całych 10 długich miesięcy. Nareszcie są!

1

Zawsze i wszędzie bezpieczni

Drogie dzieci, gdziekolwiek będziecie przebywać w czasie wakacji, zawsze pamiętajcie o zasadach, których nauczyliście się w szkole!

0

Świetlica dziękuje swoim podopiecznym

W świetlicy cały rok dużo się dzieje. Można to obejrzeć na blogu http://swietlicasp41gliwice.blogspot.com/ Zapraszamy!

0

Bawimy się w prawdziwy teatr

Nasz teatr działa w SP 41 już wiele lat. Zmieniają się tylko aktorzy i przedstawienia. Za przedstawienie "Kopciuszek" otrzymaliśmy3 miejsce!

0

Akademia młodego kibica

Uczestniczyliśmy w programie prewencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, we współpracy z Samorządem Miasta Gliwice oraz Gliwickim Klubem Sportowym „Piast” - „Akademia młodego kibica"

0

Podsumowanie roku

Czas na dokonanie podsumowań całego roku, odnośnie naszych dokonań w SKO. Mamy wzrost o niespełna 31%!!!

0

Kochane dzieci, bądźcie zawsze szczęśliwe!

Dzisiejszy Dzień Dziecka upływał pod znakiem przyjemności, dla naszych milusińskich. W sobotę spotkaliśmy się na festynie.

0

Baśniopodróże

Baśniopodróże towarzyszyły nam przez cały rok. Projekt ten był wspólnym działaniem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach, Stacji Artystycznej RYNEK, Muzeum w Gliwicach, Gliwickiego Teatru Muzycznego i Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach. Projekt objęty był patronatem honorowym P ...

0
1