1

Czy wiesz czym jest złośliwe oprogramowanie?
Dowiedz się w jaki sposób chronić swój komputer.
22
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Mamy bzika na punkcie Sikornika!

Sikornik to nasze osiedle. Tutaj mieszkamy, tutaj znajduje się nasza szkoła. Co roku gromadzimy się licznie na festynie, organizowanym miedzy innymi przez naszą szkołę.

2

Konkurs na kolorowankę z Lokatką

Kiedy rozmawiamy z uczniami na temat korzyści płynących z oszczędzania, chcemy, żeby zaprzyjaźnili się w bohaterami SKO. Dlatego staranne kolorowanie obrazka z naszą ulubioną żyrafką Lokatką było zadaniem konkursowym.

0

Nowe życie butelek

Co można zrobić z plastikowych butelek? Jeśli wyobraźnia dopisze, a czas pozwoli, z butelek można wyczarować WSZYSTKO!

1

Przygotowujemy się do festynu

Nastała wiosna, z nią ciepłe dni majówkowe,więc czas na festyn. Tym razem odbędzie się w naszej szkole, będzie super, bo MY MAMY BZIKA NA PUNKCIE SIKORNIKA!

0

Nasza matka - Ziemia

Ziemia to jedynie znane nam miejsce w świecie, gdzie możemy czuć się dobrze i u siebie. Dlaczego tak bardzo więc niszczymy ją każdego dnia? Dlaczego nie dbamy, nie oszczędzamy, nie staramy się ją ocalić dla następnych pokoleń?

0
1