1 2 następna ostatnia

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
4
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Sikorki są THE BEST!!

Zespół muzyczny "Sikorki" działa w naszej szkole od wielu lat. Za każdym razem zdobywają nagrody w różnych konkursach. Ostatnio odebrali prestiżową nagrodę "Zwiastuny". Są dumą naszej szkoły!

0

26 Maja!

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska." (Józef Ignacy Kraszewski)

2

Dzieciaki Sadzeniaki

Dzisiaj w naszej szkole odbyliśmy kurs sadzenia roślin. W ramach bezpłatnej akcji prowadzonej przez sklep Leroy Merlin "Dzieciaki Sadzeniaki", dzieci otrzymały sadzonki, którymi należało się zaopiekować.

0

Udany festyn!!!

W słoneczną, majową sobotę bawiliśmy się na festynie, który odbył się jak zwykle z wielkim rozmachem, na terenie SP 23 na naszym osiedlu. Nasza szkoła była jednym ze współorganizatorów.

1

My w Chinach, a raczej Chiny u nas!

Kiedyś, każdy z nas zapewne odwiedzi Chiny! Natomiast 20 maja Chiny odwiedziły naszą szkołę. To znaczy sympatyczny pan Chińczyk, oraz towarzysząca mu miła pani, która tłumaczyła nam niezrozumiały język chiński i opowiadała bardzo ciekawe rzeczy na temat tego bardzo egzotycznego dla nas kraju.

0

Dbamy o naszą kulturę i zwyczaje regionalne

Mieszkamy na Śląsku, który jest bogaty w przeróżne zwyczaje, legendy i ma swoją własną kulturę. Dlatego też jeździmy często na wycieczki do Żor, gdzie systematycznie odbywają się lekcje regionalizmu.

0

Dzieci w Jednostce Wojskowej

13 maja pierwszaki skorzystały z zaproszenia na dni otwarte z okazji Święta 6 Batalionu Powietrznodesantowego i pojechały do Jednostki Wojskowej przy ulicy Andersa w Gliwicach.

1

Sprzątamy ziemię... od wielu już lat!

Każdego roku wiosną rzucamy wyzwanie śmieciom, których poszukujemy w okolicach Sikornika, pięknego osiedla, na którym znajduje się nasza szkoła.

0

Odpoczywanie przez mobilne czytanie

Dzisiaj w naszej szkole otworzyliśmy kącik mobilnego czytania.

2

Rozstrzygnięcie konkursu na świneczkę wyklejoną nakrętkami!

Upłynął tydzień i jak obiecaliśmy, wyłoniliśmy zwycięzców naszego szybkiego konkursu.

1
1 2 następna ostatnia