1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
10
Blog SKO

41 Gliwice Razem z SKO

41 Gliwice Razem z SKO

Blog Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach. Przegląd naszej przygody z SKO, poprzez spojrzenie na działania uczniów, konkursy, różnego rodzaju zajęcia, wycieczki i przeróżne akcje, mające związek z oszczędzaniem. Jesteśmy tu od 2013 roku:)

Projekt "Erasmus+"

"Erasmus+" to projekt edukacyjny, realizowany w naszej szkole od 1 czerwca 2017 do 31 maja 2019. Projekt dotyczy szkoleń kadry edukacyjnej w placówkach europejskich i jest finansowany przez Unię Europejską. Nasz projekt uzyskał maksymalną ocenę i znalazł się na trzecim miejscu rankingowym w Polsce!

2

Konkurs przed majówką

Szybki konkurs przedmajówkowy: jeśli Żyrafka Lokatka wybiera się na majówkowy odpoczynek, to gdzie mogłaby pojechać? Co mogłaby zobaczyć, kogo mogłaby poznać, albo może w jaki sposób mogłaby zaoszczędzić?

1

Eko Rajd 2018

24 kwietnia, z okazji Dni Ziemi, wszyscy uczniowie naszej szkoły udadzą się na Eko Rajd SP41.

2

Nakrętkowa niespodzianka

Dzisiejszy poranek wprawił niejedną osobę wchodzącą do naszej szkoły w zdumienie. Obok wejścia, ktoś poustawiał mnóstwo sześciolitrowych butli wypełnionych plastikowymi nakrętkami. Butle zrobiły niesamowite wrażenie, ponieważ to, że zbieramy nakrętki, wszystkim jest wiadome, ale takich ilości naraz, ...

3

Światowy Dzień Autyzmu

Chorzy na autyzm potrzebują wsparcia.

0
1